Yasmeen Kolocová nebude chybět ani letos

Yasmeen Kolocová nebude chybět ani letos

Také během letošní sezony se v akci ukáže Yasmeen Kolocová. Závodnice stáje Buggyra Zero Mileage Racing opět usedne do Renaultu Clio. Možná si ale připíše i další starty s formulí 4.

V loňském roce zažila Yasmeen Kolocová svou premiérovou sezonou v motorsportu. Tu strávila zejména na scéně našeho šampionátu. Nejvíce o sobě dala vědět ve vytrvalostních závodech kategorie TC – 2.0, kde si dojela ve voze Renault Clio pro titul. Se stejným autem nastupovala také v kategorii Renault Clio Cup, kde obsadila celkové 17. místo. Při úvodním podniku v chorvatském Grobniku jsme ji ale mohli vidět také s monopostem formule 4. V prvním závodě víkendu ovšem havarovala a do druhého už nenastoupila.

A v našem šampionátu bude šestnáctiletá dcera dvojnásobného evropského šampiona v závodech tahačů Martina Koloce účinkovat také tento rok: „Letos pojedu francouzskou F4 a ESET Cup. V ESET Cupu budu závodit zejména s Cliem a v některých závodech možná i s formulí 4. Uvidíme ale, jak se sezona rozjede,“ uvedla.

Jak přesně bude program Kolocové za volantem Clia vypadat a zda-li opět pojede kategorii Renault Clio Cup i vytrvalostní závody třídy TC – 2.0, zatím není jasné.

Zdroj: České okruhy