V Twingo Cupu zvítězili na úvod sezony Stefančič a Ivanuša

V Twingo Cupu zvítězili na úvod sezony Stefančič a Ivanuša

Při úvodním podniku letošní sezony Twingo Cupu si dojeli pro vítězství Nik Stefančič a Matej Ivanuša. Zatímco Stefančič ovládl první závod víkendu, Ivanuša vyhrál druhou jízdu.

Twingo Cup patří tradičně k nejvyrovnanějším kategoriím našeho šampionátu. A úvodní podnik nové sezony na Hungaroringu naznačil, že se i letos bude na co dívat.

V prvním závodě si dojel pro vítězství Nik Stefančič. Jen těsně za ním ale dorazil do cíle druhý Mihajlo Mladenović, který startoval s podporou projektu ESET Race Star pro talentované jezdce. Ten ztratil v cíli na Stefančiče pouhých 240 tisícin sekundy. Třetí pozici obsadil Urban Jelovčan.

Ve druhém závodě vystoupil na nejvyšší stupeň Matej Ivanuša. Slovinec si tak spravil chuť po nevydařeném prvním závodě, který nedokončil. Na druhém místě dorazil do cíle druhé jízdy Urban Jelovčan. Vítěz prvního klání Nik Stefančič si tentokrát musel vystačit se třetí příčkou. Mihajlu Mladenovičovi se ve druhém závodě na stříbrný výsledek z první jízdy navázat nepodařilo. Do cíle tentokrát nedojel.