Knoll nevylučuje návrat

Knoll nevylučuje návrat

Jakub Knoll patřil v minulosti mezi přední závodníky našeho šampionátu. A nyní nevylučuje, že by se letos mohl do seriálu vrátit.

Jakub Knoll si během předešlých sezon připsal v našem šampionátu řadu úspěchů. Nade všemi vyčnívá titul celkového vítěze seriálu z roku 2017. A v letošním roce by se český pilot mohl do šampionátu vrátit. Pokud by se tak skutečně stalo, nastoupil by v barvách stáje Mičánek Motorsport powered by Buggyra.

„Určitě se neobjevím na úvodních závodech v Maďarsku či v Rakousku. Rád bych ale stihl alespoň závěr sezony. Zatím však nemám nic potvrzené. Letošní sezonu bych bral jako přechodnou. Pokud se tu objevím, bylo by to nejspíše v kategorii, se kterou zatím nemám žádné zkušenosti. Od toho by se odvíjely i případné ambice – sžít se co nejrychleji s technikou a připravit se na rok 2022,“ říká Knoll.

„Kvitovat lze určitě organizaci seriálu, která je na velmi dobré úrovni po všech stránkách – třeba i po mediální. Motorsport nezažívá své nejlepší časy, takže je velmi dobré, že zde existuje šampionát, jenž nabízí kvalitní závodění a pestrou škálu kategorií. Ve střední Evropě fanoušci nenaleznou příliš zajímavějších seriálů. Navíc se jedná o šampionát, kterého se účastní i výborní čeští a slovenští piloti, což jsou jistě dostatečné argumenty ke sledování,“ přidává Knoll pozitivní slova na adresu našeho šampionátu.

Jakuba Knolla jsme u nás mohli vidět naposledy v roce 2018.

V jaké kategorii by se Knoll objevil, můžeme zatím jenom spekulovat. Stáj Mičánek Motorsport powered by Buggyra zatím potvrdila, že nastoupí ve vybraných podnicích kategorie GTC. S tou již ale Knoll zkušenosti má.

Úvodní foto: Buggyra Racing