Bratři Rzepečtí hlásí příchod

Bratři Rzepečtí hlásí příchod

Adama a Tomasze Rzepecké budeme letos vídat během závodů Renault Clio Cupu. Představí se v barvách rodinné stáje Basenhurt A&T Racing Team.

Pro vás, co se řadíte mezi fanoušky závodů vozů Renault Clio, nejsou Adam a Tomasz Rzepečtí žádnými neznámými jmény. V posledních dvou letech jsme zmíněný sourozenecký tandem mohli na této scéně vídávat ve středoevropském šampionátu. Během těchto dvou sezon o sobě dal vědět zvláště Adam, kterému se loni v úvodním závodě posledního podniku v Zolderu dokonce podařilo vybojovat třetí příčku.

Nyní ale dvojice zatoužila po změně prostředí a v sezoně 2020 se s ní budeme moci setkávat během šestice podniků našeho šampionátu. I zde budou závodit v barvách rodinné stáje Basenhurt A&T Racing Team. A nově příchozí ekipa rozhodně nemá v úmyslu hrát druhé housle.

„Naším cílem je samozřejmě dodat jezdcům rychlé vozy a v každém závodě se umisťovat na co nejlepších pozicích. Dokonce se nebojíme říci, že chceme usilovat o vítězství v šampionátu,“ uvedl tým.

V posledních dvou letech se stáj Basenhurt A&T Racing Team představila s bratry Rzepeckými v Renault Clio Cupu Central Europe. Foto: Basenhurt A&T Racing Team

Letošní sezona přinese v závodech Renault Clio Cupu oproti předchozím ročníkům pár změn. Těšit se můžeme například na nové vozy páté generace nebo na formát samostatných závodů. Vedle toho je jisté, že po dvou sezonách bude mít kategorie rovněž nového šampiona. Vládce ročníků 2018 a 2019 Michal Makeš totiž povýší do série TCR Eastern Europe.

titulní fotografie: Basenhurt A&T Racing Team