Vytrvalost GT3 ovládl Jedlinski

Hodinový vytrvalostní závod ovládl na Hungaroringu v kategorii GT3 Marcin Jedlinski. V GT4 triumfovali Matěj Pavlíček s Erikem Janišem a v D5 Miro Konopka.

Ze sobotního sprintu sice musel Marcin Jedlinski odstoupit krátce po startu a na své vítězství z pátečního sprintového závodu tak navázat nemohl, na závěr víkendu si ale spravil chuť. Polák byl totiž v hodinovém vytrvalostním závodě GT3 naprosto dominantní a dojel si pro vítězství.

Stáj Buggyra Zero Mileage Racing, která díky Davidovi Vršeckému mohla v sobotním GT3 sprintu slavit vítězství, se tentokrát musela spokojit se stříbrem. Vršecký s Aliyyah Kolocovou totiž dojeli na druhé příčce. Na stupně vítězů se v kategorii GT3 podíval také Gregor Zsigo, který obsadil třetí pozici.

V kategorii GT4 měli nejvíce důvodů k radosti u stáje RTR Projects. Pro vítězství si totiž dojela její posádka ve složení Matěj Pavlíček a Erik Janiš. Druhou pozici bral domácí Ferenc Ficza a na třetí příčce skončili Grega Šimunovič s Mathiasem Lodim.

V GT4 se radovala z vítězství stáj RTR Projects.

V D5 znovu zvítězil Miro Konopka, který tak ke dvěma prvenstvím ve sprintu přidal třetí. Druzí skončili Balázs Volentér s Tomášem Konvičkou, přestože se během závodu ocitl jejich vůz v hodinách. Třetí pozici brali Jacek Zielonka a Jakub Litwin.