V úterý startuje TCR Eastern Europe Simracing

V úterý startuje TCR Eastern Europe Simracing

V úterý odstartuje premiérová sezona virtuálního šampionátu TCR Eastern Europe Simracing. První měření sil se odehraje na maďarském Hungaroringu.

Fanoušci TCR Eastern Europe se v úterý 16. června konečně dočkají a po dlouhém čekání uvidí své oblíbence na závodní dráze. Pravda, zatím se tak stane pouze virtuálně. Na Hungaroringu totiž odstartuje šampionát TCR Eastern Europe Simracing.

Tento pětidílný seriál, který bude kromě maďarského klání sestávat rovněž z podniků na Red Bull Ringu (30. června), v Grobniku (14. července), na Slovakia Ringu (28. července) a v Brně (11. srpna), se ovšem může na scéně závodů TCR těšit skutečně prestižnímu postavení. Po TCR Europe a TCR Australia se totiž jedná teprve o třetí oficiální e-sportovou sérii této kategorie.

V akci se navíc představí řada vynikajících závodníků z Chorvatska, Polska, České republiky, Německa, Slovenska, Rakouska, Švýcarska a Maďarska. Těšit se můžeme na piloty z řad účastníků letošní či předešlé sezony tohoto šampionátu, ale i na jezdce se zkušenostmi z WTCR, 24H Series, Formula Regional European Championship, německé F4, italské F4 nebo asijské F3.

Přímý přenos z úvodního podniku začíná v 19:00 SELČ. Sledovat jej budete moci jednak na oficiálním YouTube kanále TCR, ale také na sociálních sítích.