V Cruze Cupu je rozhodnuto, v Twingo cupu mají šanci tři jezdci

V Cruze Cupu je rozhodnuto, v Twingo cupu mají šanci tři jezdci

Na finálový podnik na Automotodromu Brno se chystají i piloti Cruze Cupu a Twingo Cupu. Zatímco v závodech vozů Chevrolet Cruze je rozhodnuto, mezi malými Renaulty Twingo se bude bojovat do posledních metrů.

David Wassermann v Cruze Cupu drží maximální bodové skóre. Z šesti startů si odnesl šest prvenství a na svého nejbližšího soupeře Christophera Pflüglera má více než třicetibodový náskok, o který už v Brně nemůže přijít a stal se tak novým šampionem tohoto pohárového seriálu.

Naprosto opačná situace panuje v Twingo Cupu. O každý bod zde usilovně bojují Tomaž Trček, Stefan Kramer a Alfred Kramer. Tuto trojici dělí pouhé tři body a jakékoliv zaváhání může znamenat konec nadějím na celkové prvenství.

V úvodu sezony se o vítězství přetahovala především bratrská dvojice Kramerů, nicméně Trček se častými výsledky na stupních vítězů, a nakonec i výhrou na Slovensku, vyhoupnul do čela průběžného hodnocení.

Brněnské závody tak budou napínavou bitvou vedoucí trojce Trček, Stefan Kramer a Alfred Kramer. Matematickou šanci na celkové prvenství má ještě Jaka Marinšek, ovšem v jeho případě by Trčka a Kramery musela potkat opravdu velká smůla v obou zbývajících závodech.

Průběžné pořadí ESET TWC (Categories)

COMMENTS