Třetí místo je maximem, tvrdí Milan Galáš

Třetí místo je maximem, tvrdí Milan Galáš

Milan Galáš závodí v ESET MMSR druhým rokem. S Porsche 911 GT3 Cup dosáhl loni ve třídě GTC na konečné třetí místo a pro letošní rok si dal za cíl bronzovou příčku uhájit.

Třetí pozice je nejlepší umístění, na které může dosáhnout. Kategorii GTC vévodí dvojice vozů Lamborghini Huracán s piloty Josef Záruba a Denisz Waszek a Milan Galáš pohlíží na své šance realistickým způsobem.

„Vzhledem k výkonu vozů Lamborghini a kvalitám jezdců nemám v plánu bojovat o vyšší příčky. Spíš se pokusím překonávat své předešlé výkony. Na Grobniku jsem ještě nikdy nestartoval, tak uvidíme, jak se mi bude dařit,“ prohlásil Galáš, který po dvou umístěních na stupních vítězů drží ve sprintu třetí pozici.

Na chorvatském okruhu letos mimo jiné poprvé nastoupí do vytrvalostního závodu. K hodinovému závodu si totiž přizval týmového kolegu.

„Letos poprvé nastoupím společně s Liborem Milotou a pokud všechno proběhne jak má, prodloužíme s tímto velmi rychlým závodníkem spolupráci i na zbytek sezony,“ dodal Galáš, jenž se letos nesoustředí jen na své závodění, ale podporuje novou motoristickou etapu svého syna Jáchyma v Clio Cupu.

„Na Grobniku pojede i Jáchym a opět očekáváme tvrdé souboje s Michalem Makešem a jezdci stáje Lema Racing. Jáchym se zatím drží na průběžném druhém místě, tak se pokusí zajet další slušný výsledek,“ řekl Galáš.

COMMENTS