TCR Eastern Europe Touring Car Series 2020 na novém webu

TCR Eastern Europe Touring Car Series 2020 na novém webu

TCR Eastern Europe vstoupí v dubnu do své druhé sezony. A se startem nového ročníku jí čeká několik změn.

První z nich se odehraje v mediální sféře. Aktuální informace z paddocku tohoto šampionátu totiž budete moci počínaje letošním rokem nacházet na nových samostatných webových stránkách, kde také najdete veškeré předpisy a regule.

Aktuálně nejdůležitější informací je pro jezdce a týmy možnost využít zvýhodněného startovného, které platí do 31. března 2020. Poté je možné se přihlásit jen v takzvaném režimu race by race.

S výjimkou nového serveru dojde k inovaci ve statusu šampionátu. Ten byl v loňském roce odjet jako Trophy, ale v letošním roce povýší. Stane se totiž oficiální Touring Car Series pod hlavičkou TCR.

Josef Křenek, zástupce TCR EE: „TCR Eastern Europe se stává plnohodnotnou mezinárodni sérií. Je to velice dobra zprava pro celý náš region. TCR je v současné době nejdůležitější kategorii závodů cestovních vozů a zajisté ji bude patřit i budoucnost. Být součástí TCR rodiny je pro nás veliká čest a uděláme vše, abychom se ukázali v tom nejlepším světle. Máme skvělé okruhy, týmy i jezdce a tím potenciál k vybudování skvělého šampionátu.“

Nové webové stránky: easterneurope.tcr-series.com