Smutek za Dirka Hartunga

Smutek za Dirka Hartunga

Tento týden nečekaně zemřel Dirk Hartung, který se staral mediální propagaci šampionátu Drexler Formula Cup. Vedení série, všechny týmy a jezdci, stejně jako podporovatelé a sponzoři truchlí nad ztrátou Dirka Hartunga. Novinář a fotograf zemřel neočekávaně ve Vídni ve věku 57 let.

Dirk Hartung byl zapojen do organizace Drexler Formel Cupu od roku 2018. S velkým nasazením formoval a ovlivnil podobu formulového sportu na sociálních médiích. Vedl svou novinářskou a fotografickou činnost, spravoval facebookovou stránku Drexler Formula Cupu a vybudoval ji na aktuální médium. Neměli bychom zapomenout na jeho kontakty s novináři a fotografy po celé Evropě.

V roce 1998 založil agenturu Autosport.at. Způsob, jak odrážet rozmanitost v rakouském a dokonce i světovém motoristickém sportu byl v jeho činnosti tím nejdůležitějším cílem. Pro tento obchodní model navázal nespočet kontaktů s fotografy z motorsportu a jeho agentura díky tomu vždy poskytovala aktuální informace v podobě textů a fotografií. Drexler Formula Cup měl své místo na domovské stránce agentury Autosport.at s aktuálními reportážemi a událostmi.

Drexler Formula Cup vyjadřuje svou nejhlubší soustrast jeho životní partnerce a všem pozůstalým. Dirk byl radostný a jedinečný člověk. Byl cenným přítelem. Velmi nám bude chybět.

Organizace Drexler Formula Cup
Franz Wöss, Arnold Graier, Chris Höher a Rolf Schindler