Robin Rogalski vyhrál nedělní závod po startu z prvního místa

Polský závodník Robin Rogalski zvítězil ve druhém závodě ESET GT. Jezdec týmu Seyffarth Motorsport startoval z pole-position a pětadvacetiminutovému sprintu ve vysokých teplotách zcela vévodil. Rogalski se jako jediný závodník ve startovním poli dostal s nejrychlejším časem k hranici 1 minuta a třiceti vteřin.

Rogalski v Audi R8 GT3 EVO2 mohl vyhrát všechny závody vozů GT. V prvním sprintu byl ovšem penalizován za předjíždění pod žlutými vlajkami a o první místo přišel. V dalších jízdách už ale další chyby neudělal a vedle hodinového vytrvalosti vyhrál i nedělní sprint.

Na druhém místě dojel Libor Milota s Mercedesem AMG GT3 týmu GT2 Motorsport. Český závodník na vedoucího Rogalského nestačil, zároveň měl dostatečný náskok před soupeři, takže stejně jako vítěz závodu, i Milota kroužil po trati bez soupeřů v okolí. Na třetím místě dojel Gregor Zsigo s BMW M4 GT3 týmu Trevor Racing. Čtvrtý dojel Stanislaw Jedlinski s Ferrari 488 GT3.

V kategorii GTC zvítězil Jędrzej Szczęśniak s Lamborghini SuperTropheo. Sobotní závod kvůli havárii nedokončil, ten nedělní si plně vynahradil a cílem projel s náskokem osmi sekund před druhým Adrianem Lewandowským – rovněž s Lamborghini SuperTropheo. Na dalších dvou pozicích se umístily vozy Porsche 911 GT3 Cup, třetí skončil Petr Brecka a čtvrtý Adam Rzepecki.