Racing Trevor letos nasadí čtveřici vozů GT

Racing Trevor letos nasadí čtveřici vozů GT

Slovenský tým Racing Trevor v čele s Gregorem Zsigem se letos rozrostl o další vozy Gran Turismo. Zsigo bude opět startovat s BMW M4 GT3, po svém boku bude mít v garáži ještě dvojici vozů BMW M4 GT4 a později i pohárové Porsche 911.

V případě Gregora Zsiga je naplánován stejný program jako v předchozích letech. S GT3 bude startovat ve sprintu i ve vytrvalostních závodech, v nichž pojede tentokrát sám. První ostrou zkouškou pro něj bude, i řadu dalších jezdců, neznámá trat Oschersleben. „Je to pěkný a technický okruh, jen ta svodidla mi přijdou hodně blízko trati. Zatím trénuji na simulátoru, ale jak tam přijedeme, realita bude jiná,“ řekl Zsigo.

Co se týče dvou vozů BMW M4 GT4, s nimi pojedou loňský šampion F4 Zéno Kovács a Antal Zsigo. Shoda jmen v tomto případě není náhodná. Jedná se o Gregorova bratrance, jenž má za sebou závodění v Carbonia Cupu nebo HistoCupu.

„Od Red Bull Ringu se k nám přidá pohárové Porsche 992. V současné době se s ním testuje a startovat s ním bude Tomáš David,“ vysvětlil Zsigo.

A jaká cíle si před sebe klade Gregor Zsigo, jenž loni získal společně s Dennisem Waszkem titul ve vytrvalosti a ve sprintech skončil celkově druhý? „Budu spokojený, když se budu pohybovat v první pětce,“ dodal skromně.