Racing Expo se blíží, přijďte se podívat na závodní vozy

Racing Expo se blíží, přijďte se podívat na závodní vozy

Výstava OK Group Racing Expo pravidelně na podzim láká fanoušky automobilových a motocyklových závodů na jedno místo, kde mají možnost vidět nejen špičkovou závodní techniku, ale také setkat se s mnoha zajímavými osobnostmi. Své zastoupení budou mít na výstavě, konané ve dnech 28.–29. října, i série ESET Cup, Clio Cup, TCR Eastern Europe a F4 CEZ.

OK Group Racing Expo je součástí velké výstavy Prague Car Festival, zahrnující i akce BSR Tuning Expo a Glasurit Classic Expo. Výstava se koná na PVA EXPO Praha Letňany a jen v rámci Racing Expa se návštěvníci mohou těšit na více než 150 exponátů a desítky profesionálních i amatérských závodníků.

ESET Cup budou reprezentovat vozy BMW M6 GT3 a Alpina GT3 EVO týmu Racing Trevor. Oba závodní stroje za sebou mají celou řadu úspěchů včetně vítězství a titulů. K vidění bude i Renault Clio IV, s nímž Martin Kadlečík dosáhl ojedinělého rekordu, kdy v Clio Cupu Trophy proměnil dvanáct startů ve dvanáct vítězství.

V rámci TCR Eastern Europe dorazí do Prahy z dalekého Dubrovníků speciál Hyundai Elantra N TCR. Chorvatský jezdec Žarko Knego s ním letos v Brně získal druhé místo. Elantra je unikátní v tom, že má ručně malované zbarvení. Jedná se tedy o art car. Dalším vozem TCR bude Audi RS3 LMS týmu Aditis Racing, s nímž letos závodil Radim Adámek.

V neposlední řadě se představí i formule 4 Tatuus T421 Miroslava Mikeše, jenž v barvách tým SAPE Motorsport startoval v letošním premiérovém ročníku F4 CEZ certified by FIA.

Letošní ročník Prague Car Festival byste si tak neměli nechat ujít. Jedná se o největší výstavu ve střední a východní Evropě se zaměřením na tuning, motorsport, historické automobily a motocykly.

Racing Expo