Průběžné pořadí ESET MMSR po dvou závodech

Průběžné pořadí ESET MMSR po dvou závodech

Letošní sezona ESET MMSR má za sebou dva podniky na Hungaroringu a Red Bull Ringu. Další zastávkou bude chorvatský okruh Grobnik na začátku srpna. Jak si tedy vedou jezdci po dvou závodech roku 2018?

Kategorii GT3 v ESET SPRINT má pod kontrolou Marcin Jedlinski z týmu Olimp Racing, který ve vítězství proměnil tři ze čtyř startů a jeho dosavadním nejhorším výsledkem je druhé místo. V kategorii GT3 Trophy vede Lubomír Jakubík z týmu Trevor Racing, nicméně v těsném závěsu má za sebou Tomáše Erdélyiho z Šenkýř Motorsport, který vyhrál poslední tři závody. Vedení v tabulkách a tři výhry na kontě mají i Josef Záruba (Mičánek Motorsport) v GTC a Milovan Vesnič (ASK Vesnič) v kategorii TCR.

Téměř totožní lídři tabulek jsou i v ESET Endurance. Jedlinksi a Záruba vedou své kategorie. Změna je v GT3 Trophy, kde je na čele Erdélyi. V kategorii TCR vede po vítězství v Maďarsku Martin Ryba z týmu Brutal Fish Racing.

S Renaultem Clio pak tabulkám Clio Cupu vévodí nováček Michal Makeš z Mičánek Motorsport a se třetí generací francouzského vozu drží průběžné vedení v Clio Cup III Sebastian Kolakowski z Carpek Service.

Dvě vítězství a dvě druhá místa znamenají pro Alfreda Kramera vedení v Twingo Cupu a ze stejné pozice se raduje i zatím nedostižný David Wassermann v Cruze Cupu.

V L21 Formula je první Andrea Cola a třídě F3 Trophy dominuje Bartolomiej Mirecki

ESET SPRINT
ESET ENDURANCE
ESET V4 CUP
ESET TCR
ESET TWC (Categories)
ESET TWC
HANKOOK CLIO CUP
L21 FORMULA

COMMENTS