Početné startovní pole budou mít na Red Bull Ringu i formule

Početné startovní pole budou mít na Red Bull Ringu i formule

Nadcházející závodní víkend na Red Bull Ringu bude mít napříč sériemi cestovních i sportovních vozů opravdu bohaté pole. A formule nebudou výjimkou. Na okruh se přesouvá více než tři desítky monopostů.

Početné startovní pole mezi formulemi bývá na Red Bull Ringu pravidlem. Na seznamu přihlášených najdeme monoposty z řad kategorií F3, F4, Formule Renault a E2-2.0. Řada jezdců zde závodí v rámci Drexler Automotive Formula 3 Cup a rozmanitost národností jednotlivých závodníků mluví za vše – vedle tradičních evropských států zde najdeme i Davida Richerta z Kanady (startoval i na Hungaroringu) nebo mladou japonku Juju Noda, dceru bývalého závodníka Hidekiho Nody, jenž startoval ve formuli 1, IndyCar nebo Le Mans.

Chybět nebude lídr průběžného hodnocení Attila Pénzes s Dallarou F-316 jenž na předchozím podniku dvakrát dosáhl na stupně vítězů včetně prvenství. Ve startovním poli se ukáže i známý Paolo Brajnik.

V rámci kategorie F4 pojedou se staršími modely Tatuus T014 Tommaso Lovati z Lema Racing, Zénó Kovács z Trevor Racing a Vojtěch Birgus z týmu JMT Racing.

ENTRY LIST