PHM Racing se připojuje k šampionátu ACCR Czech Formula

Berlínský tým PHM Racing oznámil vstup do ACCR Czech Formula v jezdeckém složení Nandhavud Bhirombhakdi a James Egozi. Dvojice se představí na nadcházejícím druhém podniku na Red Bull Ringu.

Tým PHM Racing byl založen na konci roku 2021 Paulem H. Müllerem a během krátké doby získal výrazné zkušenosti a úspěchy v juniorských formulových sériích. Dalším šampionátem v portfoliu týmu bude mistrovství ACCR Czech Formula s mladými jezdci Nandhavudem Bhirombhakdim a Jamesem Egozim.

Bhirombhakdi z Thajska se k týmu připojil v zimě během mistrovství F4UAE a ukázal rychlou adaptaci na nové tratě. Také závodí v italské sérii F4, kde už získal body za osmou pozici v Imole.

Američan James Egozi také prokázal slibný výkon a rovněž získal body v úvodním podniku italské F4. Nyní bude jeho další výzvou startovní pole v ACCR Czech Formula.