Nabité startovní pole Twingo Cupu slibuje dramatickou podívanou

Nabité startovní pole Twingo Cupu slibuje dramatickou podívanou

I letos budou součástí našeho šampionátu závody kategorie Twingo Cup. V úvodním podniku na Hungaroringu se představí minimálně dvacet čtyři vozů.

Závody Twingo Cupu vždy v našem šampionátu nabízely velmi vyrovnanou a napínavou podívanou, v níž se často o vítězi rozhodovalo až v posledních metrech závodu. V akci tuto kategorii budeme samozřejmě vídat i v letošním roce.

A pohled do předběžné startovní listiny pro úvodní podnik na Hungaroringu naznačuje, že i tentokrát uvidíme v Twingo Cupu nervydrásající bitvu. Po závodní dráze se totiž bude prohánět nejméně dvacet čtyři vozů.

Mezi účastníky najdeme mimo jiné i několik předních protagonistů této kategorie z předchozích sezon. Za zmínku stojí například Nik Stefančič, Tom Alexander Gruenfeld, Luka Glazer, Jaka Marinšek, Dejan Robida nebo Matej Ivanuša. Můžeme tedy očekávat, že i letos budou tito závodníci usilovat o nejvyšší příčky.

Vyplatí se ale sledovat například i Mihajla Mladenoviče. Srbský jezdec pojede pod hlavičkou projektu ESET Race Star, jehož cílem je podpora talentovaných závodníků.

Startovní listina