Na výstavě Racing Expo uvidíme i vozy ESET V4 Cupu

Na výstavě Racing Expo uvidíme i vozy ESET V4 Cupu

Na víkendové výstavě Racing Expo budou k vidění mimo jiné i vozy kategorií TCR, GT, F3, F4 a také Twingo Cup s Clio Cupem.

Pokud jste před dvěma týdny zmeškali v hlavním městě Polska výstavu Warsaw Motor Show, nezoufejte. Během nadcházejícího víkendu se vám totiž naskytne další příležitost spatřit okruhové speciály. Stane se tak v areálu PVA Expo Praha, kde se od pátku 8. listopadu do neděle 10. listopadu uskuteční další ročník výstavy Racing Expo.

Na rozdíl od polské expozice navíc tentokrát bude možné vidět i jiné vozy než ty, které soutěží v TCR. I tato kategorie zde ovšem bude díky vozům Audi RS3 LMS Radima Adámka, Volkswagenu Golf GTI Jáchyma Galáše, Hyundai i30 N Dušana Kouřila jr. a Cupře stáje Fullinrace Academy.

Těšit se totiž můžeme i na vůz Audi R8 LMS Ultra letošního mistra třídy GT ve sprintu i vytrvalosti a zároveň absolutního šampiona Richarda Chlada Jr. Prohlédnout si ale bude možné i vůz Renault Twingo Cupu, ve kterém úspěšně závodil například Matěj Korený nebo Renault Clio Cup čtvrté generace týmu Carpek Service Tomáše Pekaře.

Na výstavě Racing Expo bude k vidění mimo jiné i vůz absolutního vítěze letošního ročníku Richarda Chlada Jr.

Na své si ale přijdou také fandové formulových závodů, které bude zcela jistě zajímat náčiní šampiona F3 Toma Beckhäusera. S výjimkou letošní mistrovské techniky ovšem uvidíme v případě jezdce stáje Franz Wöss Racing i monopost F4, který po okruzích proháněl loni.

Zároveň bude na této motoristické události oznámen virtuální seriál Czech Simracing Series 2020, který bude pořádat Křenek Motorsport ve spolupráci s RacingFuel Academy. Poodhaleno bude také to nejdůležitější, a to hlavní výhra. Jak už to u podobných virtuálních šampionátů bývá zvykem, ten nejlepší usedne do skutečného vozu.