Michal Makeš uzavřel svým vítězstvím v malém sprintu závodní víkend na Hungaroringu

Po páteční úspěšné kvalifikaci a sobotní výhře v prvním závodě dovršil nováček týmu Mičánek Motorsport Michal Makeš svůj hattrick, když zvítězil i ve druhé závodní jízdě.

Makeš nechal za svými zády všechny soupeře a s pěti vteřinovým náskokem završil svou premiéru na velké závodní trati.

Loňský vítěz Twingo Cupu Mathias Lodi (Lema Racing) obhájil včerejší druhé místo před bronzovým Jáchymem Galášem (GT2 Motorsport).

Nedělní závod kopíroval sobotní jízdu i na dalších pozicích, které obsadili: Zoran Poglajen, László Laczko, Miha Primožič.

Starší Clia třetí generace ve druhém závodě rovněž potvrdily své sobotní pozice, když opět zvítězil polský jezdec Sebastian Kolakowski před Martinem Fischerem a jeho otcem Alfredem.

Druhý závodní víkend hostí Red Bull Ring v Rakousku, kam se jezdci vydají o víkendu 18.-20.5.2018.