Mičánek Motorsport powered by Buggyra nebude chybět ani letos

Mičánek Motorsport powered by Buggyra nebude chybět ani letos

Ani v letošní sezoně nepřijdeme o tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra. Česká stáj opět zasáhne do vybraných podniků.

Stáj Mičánek Motorsport powered by Buggyra patří v posledních letech k tradičním účastníkům našeho šampionátu. A ve startovním poli nebude chybět ani letos. Český tým se znovu plánuje zúčastnit vybraných podniků a zabojovat o body do kategorie GTC.

„Už třetí rok po sobě bychom chtěli jet dvojitý program (Lamborghini Super Trofeo Europe a ESET Cup – pozn. red.). Klíčové je, aby nám to nekolidovalo. Pokud to půjde, tak pojedeme sprinty i vytrvalost,“ uvedl šéf stáje Jiří Mičánek mladší.

Kurt Wagner vybojoval v loňské sezoně pro Mičánek Motorsport powered by Buggyra jedno vítězství. Foto: Buggyra Zero Mileage Racing

V minulosti si Mičánek Motorsport powered by Buggyra připsal ve třídě GTC na konto řadu úspěchů. Vidět byl mimo jiné i loni, kdy se zúčastnil podniku na Slovakiaringu a jeho jezdec Kurt Wagner dovezl své Lamborghini Huracan do cíle úvodního sprintového závodu víkendu na prvním místě. V celkovém pořadí šampionátu GTC sprintu skončil německý pilot na čtvrté příčce.

Zdroj a úvodní foto: Buggyra Zero Mileage Racing