Mark Jedloczky zatím nenašel přemožitele

Mark Jedloczky zatím nenašel přemožitele

Na schnoucí dráze startoval do závodu TC z pole-position Tamás Tenke před Gáborem Kismarty-Lechnerem a třetím Nemanja Milovanovičem, který předvedl nejlepší start a protlačil se do čela závodu. Vedení mu ovšem vydrželo jen dvě kola a poté se na prvním místě usadil z pátého místa startující Mark Jedloczky a začal budovat náskok, jenž mu vydržel až do cíle 25minutového závodu.

Naopak Milovanovič obdržel penalizaci průjezd boxovou uličkou za špatné postavení na startu, takže na druhé místo se posunul Tamás Tenke. Mezitím si Milovanovič vyzvedl na pitlane penalizaci a vrátil se do závodu na třetím místě, neboť za ním jedoucí Gábor Kismarty-Lechner a Csaba Tóth ztráceli drahocenné vteřiny vzájemným soubojem.

V Clio Cupu zkompletoval dokonalý víkend Michal Makeš, který vyhrál i druhý rakouský závod a upevnil vedení v průběžném bodování šampionátu. Za Makešem dojel týmový kolega Petr Majer a na stupních vítězů je doplnil Miha Primozič.

Dvojnásobné vítězství mohl slavit i Andreas Eichhorn v Cruze Cupu, jenž po sobotní výhře přidal i triumf v nedělním závodě. Na druhém místě byl klasifikován Christoph Pflügler a třetí skončil Dennis Bröker.

Výsledky  
TC/Clio Cup/Cruze Cup Race 2