Jezdci s pneumatikami Hankook se mohou těšit na zajímavé výhody i ceny

Jezdci s pneumatikami Hankook se mohou těšit na zajímavé výhody i ceny

Jaké jsou aktivity vaší firmy Hankook Racing v motorsportu?
Hankook je mezinárodním hráčem na poli pneumatikářského průmyslu. Motorosport je pro Hankook velmi důležitým sektorem, a proto investuje do výzkumu a vývoje závodních pneumatik. Jako oficiální partner šampionátů DTM a 24h GT Series je Hankook znám pro vysokou kvalitu a dlouhodobou výkonnost svých pneumatik. Hankook má širokou nabídku konkurenceschopných pneumatik pro okruhy, rallye, offroad a drift.

RTH-Hankook je dodavatelem pneumatik Hankook pro východoevropský region a klade velký důraz na závodní série, v nichž působí právě zástupci tamních regionů.

Co pro vás znamená spojení s ESET MMSR?
ESET MMSR je série, s kterou chceme budovat partnerství. Po několika setkáních jsme rokem 2018 odstartovali novou spolupráci a chceme na ní v následujících letech stavět.

Jak se Hankook do šampionátu ESET MMSR zapojí a jaké výhody z toho plynou pro jezdce?
Zaprvé bude Hankook přítomen na všech závodech ESET MMSR skrz dodavatele RTH, který poskytne potřebný servis. Ten bude pro všechny jezdce s pneumatikami Hankook zdarma. Vedle servisu vypomůžeme jezdcům i s technickými radami ohledně nastavení jejich auta. Zajistíme, aby byly pneumatiky do každého počasí (suché, mokré, intermediate) dostupné při každém závodním víkendu, takže si je jezdci nemusí skladovat.

Hankook zároveň připravuje cenu v kategoriích, kde budou startovat více než tři jezdci s pneumatikami Hankook. Vítěz celého víkendu pak zdarma obdrží sadu pneumatik pro testování nebo další závody.

COMMENTS