Jakub Knoll s Robertem Šenkýřem vyhráli podvečerní vytrvalost

Stejně jako ve Sprintu se o vítězi rozhodovalo až po skončení závodů. Cílem sice na prvním místě projela polská posádka Robert Lukas a Drmič Zeljko s Porsche GT3 R, ale od komisařů obdržela třicetivteřinovou penalizaci, která je odsunula na druhé místo za Roberta Šenkýře a Jakuba Knolla s BMW M6 GT3. Robert Šenkýř nakonec přebíral nejen pohár pro vítěze, ale i za třetí místo, které vybojoval společně s Danielem Skalickým s BMW Z4 GT3. Domácí jezdec tak během hodinové vytrvalosti prostřídal dva vozy.

Další důvod k radosti měl Šenkýř při pohledu na tabulky s bodováním. Vítězstvím v podvečerní vytrvalosti totiž potvrdil zisk titulu v Endurance.

Na čtvrtém místě dojel Miro Konopka s Lamborghini Supertropheo týmu ARC Bratislava, který startoval z pitlane a v závodě se musel probojovat téměř celým startovním polem. S odstupem dvou vteřin za Konopkou uzavřeli první pětku Richard Honda s Tomášem Erdelyim s BMW M3 E92. Smůlu pak mělo rodinné duo Chladů, které startovalo z pole-position, ale cílem jejich Audi R8 LMS GT3 už neprojelo, místo toho skončilo na stadionu v oblaku dýmu.

Ve třídě GTC vyhrál Miro Konopka před Jiřím Stránským a Hynkem Charousem s Lamborghini Supertropheo týmu Mičánek Motorsport.

Ve třídě -3500 dominoval Dan Suchý s BMW M3 GTR týmu Duck Racing, který za sebou nechal Martina Rybu se Seatem Leon TCR a Petra Válka s BMW M3 GTR.