Druhý podnik ESET iSeries nabídne i nové tváře

Druhý podnik ESET iSeries nabídne i nové tváře


V neděli se na Slovakia Ringu odehraje druhé dějství virtuálního šampionátu ESET iSeries. V podniku uvidíme mimo jiné i nové tváře – Tomáše Pekaře, Petra Kačírka mladšího a Waniho Finkbohnera.

V neděli pokračuje esportový šampionát ESET iSeries. Druhý podnik letošní sezony se měl původně uskutečnit na rakouském Red Bull Ringu. Jelikož však virtuální verze této trati z kapacitních důvodů nepojme třicítku startujících, změří závodníci síly na Slovakia Ringu.

A těšit se můžeme mimo jiné i na trojici jezdců, které jsme během úvodního závodního víkendu na Hungaroringu nespatřili. V akci se totiž objeví dvojnásobný šampion Renault Clio Cupu Central Europe Tomáš Pekař, který nastoupí v barvách své vlastní stáje Carpek Service s vozem McLaren 720S, Petr Kačírek mladší (stáj Duck Racing Autoklub v ACR, vůz Audi R8) a Wani Finkbohner (tým Křenek Motorsport, vůz Ferrari 488).

Závodit se na slovenském okruhu začne v neděli od 20:00. Živý přenos budete moci sledovat na Youtube a také na našich oficiálních facebookových stránkách. Virtuální ESET iSeries podporují Autoklub ČR a slovenský SAMŠ.