David Vršecký si připsal prvenství v GT3

Nejvýhodnější postavení v rámci vozů GT3 si podle očekávání vybojoval v dopolední kvalifikaci Marcin Jedlinski s Mercedesem AMG GT3. Po boku pátečního vítěze startoval rovněž Mercedes AMG GT3, řízený Davidem Vršeckým.

Křiklavě žlutý mercedes polského závodníka se ovšem v závodě příliš neohřál. Jedlinski při nájezdu do druhé zatáčky viditelně zpomalil vinou technických potíží a druhý sprint pro něj skončil už za pár stovek metrů. Vedení se bez boje ujal David Vršecký, jenž podal skvělý výkon a týmu Buggyra Racing přivezl první vítězství sezony. Vršecký se nenechal rozhodit ani safety carem, který zpomalil závod v úvodních minutách.

Krásná bitva byla k vidění za Vršeckým mezi dvěma vozy GT3 a Adamem Rzepeckým s Porsche kategorie GTC. V pořadí druhý Stanislaw Jedlinski s oranžovým Mercedesem AMG GT3 se urputně bránil před útoky Gregora Zsiga s BMW M6 GT3. Rovných šest minut před koncem závodu využil Zsigo situaci při předjíždění pomalejších vozů a protlačil se na druhou příčku. Před Jedlinského se za pár okamžiků dostal i Rzepecki.

V kategorii GT3 tedy zvítězil David Vršecký, druhé místo obsadil Gregor Zsigo z týmu Trevor Racing a bronz bral na krátký čas Stanislaw Jedlinski s Olimp Racing. Polák byl však penalizován za incident s Jackem Zielonkou a třetí místo nakonec připadlo Petru Kačírkovi s Audi R8 LMS Ultra GT3.

V rámci hodnocení GTC triumfoval Adam Rzepecki s Porsche GTC před Istvánem Botou s Ferrari 488 Challenge a Kalmánem Bodisem s Porsche GTC.

V GT4 získal prvenství Ferenc Ficza s BMW GT4. Jeho největšího soupeře Matěje Pavlíčka s KTM X-Bow GT4 tentokrát potkala smůla hned v úvodu a český závodník se musel spokojit s třetím místem za Gregem Šimunovičem s Porsche Cayman GT4. V hodnocení D5 předvedl dominantní jízdu Miro Konopka ze stáje ARC Bratislava, který vyhrál před Václavem Janíkem a Jackem Zielonkou.