Clio Cup Bohemia: Udrží se Sandström na vítězné vlně?

Clio Cup Bohemia: Udrží se Sandström na vítězné vlně?

Na Slovakiaringu pokračuje druhým podnikem také Clio Cup Bohemia. Jako vedoucí muž šampionátu zahájí víkend Filip Sandström, který na Hungaroringu ovládl oba víkendové závody. Nedá se ale očekávat, že mu to soupeři udělají na Slovensku jednoduché.

Jednou z největších hrozeb bude pro pilota stáje Carpek Service mimo jiné i jeho týmový kolega Erik Bertilsson. I ten se objevil v obou maďarských závodech na pódiu, když v první jízdě skončil druhý a ve druhé třetí. Za Sandströmem zaostává o 21 bodů. Počítat ale jistě musíme i s celkově třetím Mihou Primožičem, který na Hungaroringu vybojoval jednu třetí příčku a na vedoucího Sandströma momentálně ztrácí 27 bodů.

Bitva o čelní pozice by ale mohla být ještě mnohem nabitější. Podceňovat totiž nemůžeme ani Leventeho Losonczyho, který ve druhém víkendovém závodě na Hungaroringu bral stříbrnou příčku. Rychlost pro boj na špici ale už v minulosti prokázali také Zoran Poglajen nebo Mark Mramor. Poslední jmenovaný letos závodí s podporou projektu ESET Race Star, který je určen talentovaným závodníkům.

Mark Mramor pojede v barvách projektu ESET Race Star.

Ukázat se ale jistě budou chtít i další. Jen do počtu rozhodně nebudou chtít být ani Sandi Jeram, Richard Meixner, Igor Tomljanovič, Vedran Šipoš, Ivan Gustin, Yasmeen Kolocová, Yuuso Panttila nebo Balint Hatvani.