Ceny za sezonu 2017 mají své držitele

V sobotu 21. října se v hotelu Therma v Dunajské Stredě na Slovenksu konalo slavnostní vyhlášení sezony 2017.

Popáté v historii předávala paní Zuzana Hošalová z oddělení PR společnosti ESET ocenění v ESET V4 Cupu. Během slavnostního večera byli přítomni i zástupci firmy Hankook z východní Evropy, pánové Frigyes Turan a Gábor Kismarty-Lechner. Hankook East Europe byl partnerem letošní sezony, takže vítězové jednotlivých kategorií vyhráli voucher na sadu pneumatik.

Před koncem slavnostního ceremoniálu převzal Jakub Knoll, jezdec týmu Šenkýř Motorsport, pohár pro pátého šampiona ESET MMSR. Na pomyslných stupních vítězů jej doplnili Richard Chlad jr. (K&K Racing Team) a Josef Záruba (Mičánek Motorsport).

Promotér Josef Křenek dále předal putovní pohár LUKY L21, určený pro jezdce, kteří podávali nejlepší výkony a zaznamenali největší progres. Pohár převzala dvojice Bartolomiej Mirecki (vítěz L21 Formula) a Richard Chlad jr.

Během večera byl představen kalendář na novou sezonu a zároveň nová série ESET Historic Cup, který se příští rok stane novým členem rodiny ESET.