Bröker se stal novým lídrem Chevrolet Cruze Eurocupu

Bröker se stal novým lídrem Chevrolet Cruze Eurocupu

Po závodech na Slovakia Ringu došlo ke změně na pozici vedoucího muže průběžného pořadí Chevrolet Cruze Eurocupu. První pozice nově patří Dennisi Brökerovi.

Na Slovakia Ringu se potřetí v rámci letošní sezony ESET V4 Cupu představil šampionát Chevrolet Cruze Eurocup, jehož startovní listina čítala na okruhu v Orechové Potôni čtveřici závodníků.

S pohárem za vítězství v ruce mohli Slovensko opouštět Dennis Bröker s Wolfgangem Krieglem. Zatímco první jmenovaný mohl slavit v sobotu, rakouskému závodníkovi patřilo nedělní klání. Na rozdíl od Kriegla však mohl mít Bröker ještě o jeden důvod k radosti, neboť se po skončení podniku ujal s 50 body vedení v průběžném pořadí.

Vítězi úvodní slovenské jízdy se podařilo sesadit z prvního místa svého krajana Andrease Eichhorna, který na Slovakia Ringu chyběl a za svou absenci zaplatil pádem na druhou příčku, kde figuruje se ztrátou 10 bodů.

Eichhorn navíc nemůže být příliš klidný ani na stříbrné příčce. Pouhé dva body za ním se totiž nachází nedělní vítěz ze Slovakia Ringu Wolfgang Kriegl (38 bodů), kterému patří třetí příčka.

Wolfgangu Krieglovi (33) patří v průběžném pořadí Chevrolet Cruze Eurocupu třetí příčka.

V nejlepší desítce celkového hodnocení můžeme dále najít také čtvrtého Christopha Pflüglera (33 bodů), pátého Svena Grossmanna (20 bodů), šestého Patricka Tiefenbachera (13 bodů), sedmého Marcuse Zeinera (11 bodů), osmého Nicolase Hillebranda (10 bodů), devátého Thiese Ahrense (8 bodů) a desátého Nica Schönberga (8 bodů).

Na šampionát nyní letos čeká již jen jeden podnik, který již ale nebude součástí ESET V4 Cupu a uskuteční se 11.-12. října na německém okruhu Oschersleben.