Zoran Poglajen vítězí i ve druhém závodě

Sobotní závod ESET Sprint -2.0 Mistrovství Slovenské republiky se stal kořistí slovinského jezdce Zorana Poglajena, který si tak z Red Bull Ringu odváží dvě výhry ze dvou startů.

Poglajen startoval z pole-position a po 14 kolech projel cílem na první pozici. Zopakoval tím páteční výsledek prvního závodu a obdobně si počínal i Antonio Citera, který po včerejším stříbru dojel na třetí příčce. Mezi Poglajenem a Citerou dojel René Gilomen z týmu Equioe Bernoise. Ve třídě D4-1600 vyhrál Keijo Keke Platzer s Fordem Fiestou týmu Procar Motorsport.

Trojici Poglajen, Citera a Metod Počkaj patřili stupně vítězů ve třídě Clio Cup IV. Na vítězné vlně se udržel i Milan Häring, jenž vynechal úvodní podnik na Hungaroringu a nyní na Red Bull Ringu ovládl oba závody Clio Cupu III. Bývalý šampion této série za sebou udržel Reného Martineka s náskokem půl vteřiny, na třetím místě dojel slovenský závodník Martin Ryba.

V Renault Classic Cupu se z vítězství radoval Denis Wolf před Ralfem Hengglerem a Meverickem Gerberem.