Vytrvalostnímu závodu kralovali Štefan Rosina a Miro Konopka

Večerní vytrvalostní závod ESET Endurance na okruhu Slovakia Ring se stal kořistí týmu ARC Bratislava. Posádka Miro Konopka a Štefan Rosina dovedla po šedesáti minutách žluté Lamborghini Huracán do vítězného konce a na stejné pozici byli klasifikování i po třech hodinách.

Slovenské duo Konopka/Rosina za sebou nechalo v hodinovém závodě Jakuba Kubase s BMW Z4 GT3 týmu Appstores Motorsport a černobílé Lamborghini Gallardo R-EX týmu Reiter Engineering, které po dráze vodil Kurt Wagner.

Ve třídě ESET Endurance -3.5 si pro zaslouženou výhru dojeli Sasha Halek a Peter Ebner se speciálem KTM X-BOW GT4 týmu Zawotec.

Třída TWC měla jasného vítěze v podobě dvojice Sebastian Kolakowski – Jakub Wyszomorski z týmu Carpek Service. Za jejich Renaultem Clio čtvrté generace dojelo trio Andrej Studenič, Martin Ryba a Michal Malíček s Cliem třetí generace, startujícím pod názvem Brutalfish Racing.

Posádky pak pokračovaly v závodě dál, aby se pod ohňostrojem osvětlenou oblohou setkaly v cíli tříhodinového závodu. Tým ARC Bratislava nadále diktoval tempo a dominantní postavení posádky Konopka/Rosina neohrozil ani defekt levé zadní pneumatiky. Úderem dvaadvacáté hodiny si Konopka s Rosinou dojeli pro vítězství před dvojicí BMW týmu Trevor Racing. Pohár za druhé místo přebírali Jiří Malchárek/Christian Malchárek s BMW M6 GT3 a bronzovou příčku obsadili Gregor Zsigo a Kristian Fekete.

Ve třídě ESET ENDURANCE -3.5 vyhrála posádka Sasha Halek/Peter Ebner s KTM X-BOW GT4 týmu Zawotec. Třídě TWC dominoval Renault Clio III v rukou Andreje Studeniče, Martina Ryby a Michal Malíčka z Brutalfish Racing.