Výsledky nedělních kvalifikací ESET V4 Cupu

Výsledky nedělních kvalifikací ESET V4 Cupu

V DIVIZI 4 vybojoval pole position Krawczyk, ve formulích byl nejrychlejší Christopher Höher

V nedělním závodě DIVIZE 4 ve Sprintu se na na pole position postaví Piotr Krawczyk s Mercedesem SLS, který v ranní kvalifikaci zajel nejrychlejší kolo za 1:46.087. Krawczyka v první řadě na roštu doplní jezdec týmu Flex Motorsport Denis Waszek (1:46.755).

Ze druhé řady odstartují Antonín Herbeck (1:47.091/Pagani Zonda/Rock Media) s Miroslavem Konopkou (1:47.113/Saleen/ARC Bratislava) a třetí řada bude patřit Marceli Kusínovi (1:52.208/Ferrari F430 GT2) a Petru Kačírkovi s BMW M3 GTR (1:52.232).

Start závodu je naplánován na 10:50.

Mezi piloty formulových monopostů si pak nejlépe počínal leader průběžné klasifikace Christopher Höher, který se svou formulí Dallara F305 zajel nejrychlejší kolo za 1:31.930.

Druhý nejrychlejší čas 1:32.946 si připsal jezdec týmu Inter Europol Competition Jakub Smiechowski a trojici nejlepších s časem 1:34.451 doplnil jezdec týmu AMK ECCE Homo Petr Trnka.

Start formulového závodu DIVIZE 2 a DIVIZE 3, který uzavře program ESET V4 Cupu v Poznani je naplánován na 13:15.

foto: Petr Frýba

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2018

27.–29. 4. Hungaroring
18.–20. 5. Red Bull Ring
4.–5. 8. Grobnik
17.–19. 8. Slovakia Ring
8.-9. 9. Brno
ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

ESET V4 Cup
Jakub Knoll (CZ/ENG)

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Tóth (CZ/ENG)

D4+3500
Richard Chlad jr. (CZ/ENG)

GTC
Josef Záruba (CZ/ENG)

Endurance

Robert Šenkýř (CZ/ENG)

F3
Sandro Zeller (CZ/DE)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki (CZ/ENG)

F4
Václav Šafář (CZ)

F4 Trophy
Filip Turek (CZ)

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering (CZ/DE)

ESET Tourenwagen Cup
Matthias Lodi (CZ/ENG)

Cruze Cup
Pirmin Weixler (CZ/ENG)

Twingo Cup
Matthias Lodi (CZ/ENG)