Výsledky nedělních kvalifikací ESET V4 Cupu

Výsledky nedělních kvalifikací ESET V4 Cupu

V DIVIZI 4 vybojoval pole position Krawczyk, ve formulích byl nejrychlejší Christopher Höher

V nedělním závodě DIVIZE 4 ve Sprintu se na na pole position postaví Piotr Krawczyk s Mercedesem SLS, který v ranní kvalifikaci zajel nejrychlejší kolo za 1:46.087. Krawczyka v první řadě na roštu doplní jezdec týmu Flex Motorsport Denis Waszek (1:46.755).

Ze druhé řady odstartují Antonín Herbeck (1:47.091/Pagani Zonda/Rock Media) s Miroslavem Konopkou (1:47.113/Saleen/ARC Bratislava) a třetí řada bude patřit Marceli Kusínovi (1:52.208/Ferrari F430 GT2) a Petru Kačírkovi s BMW M3 GTR (1:52.232).

Start závodu je naplánován na 10:50.

Mezi piloty formulových monopostů si pak nejlépe počínal leader průběžné klasifikace Christopher Höher, který se svou formulí Dallara F305 zajel nejrychlejší kolo za 1:31.930.

Druhý nejrychlejší čas 1:32.946 si připsal jezdec týmu Inter Europol Competition Jakub Smiechowski a trojici nejlepších s časem 1:34.451 doplnil jezdec týmu AMK ECCE Homo Petr Trnka.

Start formulového závodu DIVIZE 2 a DIVIZE 3, který uzavře program ESET V4 Cupu v Poznani je naplánován na 13:15.

foto: Petr Frýba

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring

10. 9. Brno
24. 9. Cerklje (Twingo Cup)
8. 10. Most (Twingo Cup)

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Toth

D4+3500
Richard Chlad jr.

GTC
Josef Záruba

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ/DE)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki

F4
Václav Šafář

F4 Trophy
Filip Turek (CZ)

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering

Cruze Cup
Pirmin Weixler