Vyhlášení Mezinárodního mistrovství České republiky závodů na okruhu 2012 a Trofeje Pirelli

Vyhlášení Mezinárodního mistrovství České republiky závodů na okruhu 2012 a Trofeje Pirelli

 

V pondělí 29. října se česká okruhová špička sjela v Březiněvsi u Prahy, kde v Golemově restaurantu proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků Mezinárodního mistrovství České republiky závodů na okruhu sezóny 2012.
 
Z rukou zástupce okruhové komise, pana Gerharda Ittnera si ocenění za dosažené výsledky převzali jezdci všech divizí, tedy  formulových Divizí 2 a 3 a Divize 4, kterou reprezentovali zástupci sprintových a vytrvalostních závodů cestovních vozů.
 
Samotnému vyhlášení a předání cen Autoklubu, předcházelo předání ocenění pro nejlepší jezdce Pirelli Trofeje. Tato trofej je vypsána pro okruhové a soutěžní jezdce, kteří startují na pneumatikách tohoto italského výrobce a poháry těm nejrychlejším předával na pódiu ředitel společnosti PIRELLI ČESKÁ REPUBLIKA pan Jan Mulač.
 
Celý večer, kterým všechny pozvané provázel pan Petr Dufek, se nesl v duchu uvolněné a přátelské atmosféry a definitivní tečka za sezónou 2012 tak byla více než příjemná.
 
O tom se ostatně můžete přesvědčit v níže přiložené galerii a nebo v TV reportáži, která bude odvysílána v jednom z příštích vydání populárního motoristického magazínu 102 oktanů na stanici Nova Sport.
 
VÝSLEDKY MEZINÁRODNÍHO MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2012:                                                   
 
Divize 2                                                                                             
1.  Fekete Krisztian / HU / Feke-Team Motorsport / Tatuus Honda / 118        
2.  Wöss Franz / A / Franz Wöss Racing Team / Dallara 305 Opel / 118        
3.  Eszenyi Lazslo / HU / HF Racing Team / Formule Renault 2.0 / 81          
 
Divize 3                                                                                             
1. Trnka Petr / CZ / AMK Ecce Homo / Gloria C8FT / 132        
2. Sus Antonín / CZ / FRAS Motorsport / Gloria C8F cup / 123,5    
3. Höher Christopher / A /  Frany Wöss Racing Team / Dallara 305 Spiess / 115
 
Divize 3 - Česká Trofej                                                                               
1. Sus Antonín / CZ / FRAS Motorsport / Gloria C8F cup / 125,5    
2. Hanžl Lukáš / CZ / Formulastar / Gloria C8F cup / 110        
3. Fulín Petr / CZ / Formulastar / Gloria C8F cup / 109        
 
MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE  SPRINTU                                                                 
 
Divize 4 do 2000 ccm                                                                                   
1. Fried Marek / CZ / KT Motorsport / Lotus Exige / 250        
2. Mandelík Petr / CZ / KT Motorsport / Lotus Exige / 157        
3. Gaspar Csaba / HU / Proex Team / Alfa Romeo 156 - S2000 / 109        
 
Divize 4 do 3500 ccm                                                                                   
1. Matzke Martin / CZ / Team Purum Sport / BMW M3 E36 / 205        
2. Lewandowski Andrzej / PL / Nostress Motorsport / Porsche 997 GT3 / 186        
3. Kačírek Petr / CZ / Duck Racing / BMW M3 GTR / 126        
 
Divize 4 nad 3500 ccm                                                                                
1. Stanco Maciej / PL / Fuchs Star Moto Racing / Ferrari 430 GT3 / 139        
2. Barta Attila / HU / TRS VOR Racing / BMW 6 GT3 / 120        
3. Matějovsky Michal / CZ / Bohemia Racing Team / Audi A4 DTM / 116        
 
MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE VYTRVALOSTNÍCH ZÁVODECH 
 
Divize 4 do 2000 ccm                                                                                   
1. Valášek Milan / CZ / IP Racing Shop / Renault Clio RS / 88          
2. Buchta Zbynek / CZ / IP Racing Shop / Renault Clio RS / 66,5      
3. Rzepecki Adam / Roch-Pietrzak Maciej / PL / Basen-Hurt PMR Team / Renault Clio RS / 54          
 
Divize 4 do 3500 ccm                                                                                   
1. Skalický Daniel / Firla Lumír / CZ / Duck Racing / BMW M3 GTR / 79          
2. Lewandowski Andrzej / Myszykowski Teodor / PL / Nostress Motorsport / Porsche GT3 / 75          
3. Šenkýř Robert / CZ / Senkyr Motorsport / BMW M3 E36 GTR / 31,5      
                                                                                             
Divize 4 nad 3500 ccm                                                                                
1. Konopka Miroslav / SK / Autoracing Club Bratislava / Porsche 997 RS GT3 / 118
2. Konopka Matej / SK / Autoracing Club Bratislava / Porsche 997 RS GT3 / 93         
3. Chlad Richard / Chlad Richard jr. / CZ / K&K Racing Team / Ferrari 430 GT2 / 89                 
 
PIRELLI TROFEJ
 
MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA OKRUZÍCH
 
1. Sus Antonín / D3 / FRAS Motorsport / Gloria C8F cup / 126
2. Hanžl Lukáš / D3 / Formulastar / Gloria C8F cup / 110
3. Fulín Petr / D3 / Formulastar / Gloria C8F cup / 109 
 
MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPRINTRALLY
 
1. Martina Daňhelová/Vlastimil Daňhel / CK Motorsport / Renault Clio Sport / 50
2. Jan Petr/Renata Maršálková / Marius Pedersen Team / Honda Civic Type-R R3 / 44
3. Petr Lukašík/Martina Mikulášková / Hrabec Oldřich / Honda Civic VTI / 44
4. Aleš Kaválek/Jaroslav Miko / Marius Pedersen Team / Honda Civic Type-R R3 / 40
5. Olga Lounová/Markéta Filáková / JT Říha Group Rally Team / Renault Clio Sport / 33
 
MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V RALLY
 
1. Jan Černý/Pavel Kohout / Czech National Team / Citroen DS3 R3T / Renault Clio RS R3 / 50 
2. Vojtěch Štajf/Marcela Ehlová / Subaru Czech Rally Team / Subaru Impreza STI / 40
3. Adam Kobliha/Karel Žáček / AK Racing Klub / Honda Civic VTI / 38
4. Marcel Tuček/Petr Dufek / Klub Fox Racing Team / Mitsubishi Lancer Evo 9 / 32
5. Ondřej Bisaha/David Zachar / Cers Performance / Honda civic VTI / 31
 
LADY'S CUP
 
1. Martina Daňhelová/Vlastimil Daňhel / CK Motorsport / Renault Clio Sport / 50
2. Olga Lounová/Markéta Filáková / JT Říha Group Rally Team / Renault Clio Sport / 42 
 
DLOUHOLETÁ SPOLUPRÁCE
 
1. Vlastimil Hodaň/František Poláček / AMK Rallye Český Krumlov / Škoda Felicia Kit Car

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2018

27.–29. 4. Hungaroring
18.–20. 5. Red Bull Ring
 4. – 5. 8. Grobnik
17.–19.8. Slovakia Ring
 8. - 9 .9. Brno

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

ESET V4 Cup
Jakub Knoll (CZ)

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Tóth (CZ/ENG)

D4+3500
Richard Chlad jr. (CZ)

GTC
Josef Záruba (CZ)

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ/DE)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki (CZ/ENG)

F4
Václav Šafář (CZ)

F4 Trophy
Filip Turek (CZ)

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering (CZ)

ESET Tourwagen Cup
Matthias Lodi (CZ/ENG)

Cruze Cup
Pirmin Weixler (CZ/ENG)

Twingo Cup
Matthias Lodi (CZ/ENG)