Volný závod formulí a cestovních vozů při závodním víkendu FIA WTCC

Volný závod formulí a cestovních vozů při závodním víkendu FIA WTCC

Pro závodní víkend šampionátu FIA WTCC na Slovakia Ringu 9.-11. května 2014 připravil pořadatel mimo jiné, také dva „volné“ závody.

Tím prvním je závod formulí DIVIZE 2 a DIVIZE 3, jehož výsledky se budou započítávat do hodnocení maďarského šampionátu. Tím druhým pak bude závod cestovních vozů DIVIZE 4. Výsledky tohoto závodu se budou započítávat do slovenského šampionátu.

Jedná se tak o jedinečnou příležitost představit tým a svou techniku před kulisou světového šampionátu FIA WTCC a Evropského poháru cestovních vozů FIA ETCC. Startovné bylo pro oba případy stanoveno na 450 Euro.

Předběžný časový harmonogram:

Pátek 9. 5. 2014
8:30 - paid practice 1 - D4 - 25 min
9:05 - paid practice 1 - D2/D3 - 25 min
11:30 - paid practice 2 - D4 - 25 min
12:05 - paid practice 2 - D2/D3 - 25 min
15:20 - qualifying 1 - D4 - 30 min
16:00 - qualifying 1 - D2/D3 - 30 min

Sobota 10. 5. 2014
10:50 - Race 1 - D4
12:30 - Race 1 - D2/D3
14:55 - qualifying 2 - D4 - 30 min
17:45 - qualifying 2 - D2/D3 - 30 min

Neděle 11. 5. 2014
13:50 - Race 2 - D4
18:00 - Race 2 - D2/D3
 

Více informací na:

Slovakia Ring Agency  93002
Orechova Poton +421 903 234 236
agencyroom@slovakiaring.sk

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring

10. 9. Brno
24. 9. Cerklje (Twingo Cup)
8. 10. Most (Twingo Cup)

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Toth

D4+3500
Richard Chlad jr.

GTC
Josef Záruba

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki

F4
Václav Šafář

F4 Trophy
Filip Turek

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering

Cruze Cup
Pirmin Weixler