Vítězem druhého sprintu sezóny se stal Miroslav Konopka

Nepříjemné momenty způsobila jezdcům ESET Sprintu +2.0 chyba soupeře v zaváděcím kole. Kvůli rozhozené formaci se mělo jet další kolo za safety carem, ale blikajících oranžových světel na semaforech si naneštěstí někteří nevšimli. Hektický závod nakonec vyhrál Miroslav Konopka s Lamborghini Huracán GT3 z týmu ARC Bratislava. Ve třídě ESET Sprint -3.5 zvítězil Daniel Skalický s BMW M3. V malém Sprintu triumfoval Rudolf Pesovič.

Safety car vedl jezdce do druhého zaváděcího kola, bohužel Jiří Malchárek se v domnění startu rozjel a než si uvědomil svůj omyl, kolidoval s BMW Jakuba Kubase z týmu Appstores Motorsport. Kubas najel do svodidel pod hlavní tribunou a Malchárek zastavil o několik metrů dál. Závod byl následně zastaven červenou vlajkou a pokračovalo se až za několik minut po té co byla trať opět bezpečně průjezdná. Kubasovo BMW Z4 GT3 bylo mimo hru, stejný osud postihl i Malchárka s BMW M6 GT3 týmu Racing Trevor. Malchárek navíc po závodě obdržel penalizaci v podobě posunu na startovním roštu příštího závodu.

Po restartu se vedení ujal Jakub Knoll z týmu Šenkýř Motorsport. Miroslav Konopka na jeho BMW Z4 GT3 nestačil, nicméně Knoll dostal penalizaci průjezd boxy za porušení startovní formace a Konopka mohl převzít vedení, kde setrval až do cíle.

Knoll se propadl na třetí místo za Alpinu Dominika Feketeho z týmu F&F Menedzsment. Fekete byl ovšem pro Knolla snadnou kořistí a zakrátko se stříbrné BMW po týmu Marc VDS Racing posunulo na konečné druhé místo.

„Za dnešní druhé místo jsem rád, i když radost mi trochu kazí nehoda, která závod poznamenala. Těší mě, že sportovní komisaři rozhodli o mé nevinně a věřím, že v příštím závodě to bude mnohem lepší,“ prohlásil po závodě Jakub Knoll.

Na čtvrté příčce dojel s půlminutovou ztrátou Zoltán Fekete se speciálem Silversting týmu F&F Menedzsment. První pětku uzavřelo Porsche 911 GT3 Cup Márka Lekenyho z týmu BOVI Motorsport.

Ve třídě SPRINT -3.5 slavil tým Duck Racing v čele s Danielem Skalickým, který do cíle dovedl své BMW M3 E36 GTR na prvním místě. Jeho největší soupeř Martin Duras se stejným typem vozu odpadl ve čtvrtém kole. Pohár za druhé místo převzal Jan Marcinko s Nissanem 350Z týmu Auto Racing Team Chotín.

Rudolf Pesovič vítězem ESET Sprint -2.0
V závodě ESET Sprint -2.0 vyhrál po čtrnácti kolech Rudolf Pesovič s BMW 320Si týmu ASK EKO Lein Racing. Na druhém místě dojela Alfa Romeo 147 slovenského rodinného týmu Szilagyi. Otec Ondrej Szilagyi sledoval svého syna Petera na cestě za stříbrnou příčkou před třetím Jakubem Wyszomirskim s Hondou CR-Z. Slovák Ivan Lexa s Lotusem týmu KartOneArena dojel na čtvrtém místě a první pětku uzavřel Renault Clio Zorana Kastratoviče z týmu GM Racing.