Víkend na Salzburgringu zpestří pohárová bitva ESET TWC

Víkend na Salzburgringu zpestří pohárová bitva ESET TWC

Pohár ESET V4 Cup již po tři sezóny patří k tomu nejatraktivnějšímu závodění, jaké Středoevropská okruhová scéna nabízí.

Po loňském premiérovém představení se ESET V4 Cup vrací na Salzburgring i v letošní sezóně.

Oproti předchozím podnikům na Hungaroringu a Red Bull Ringu, kde se představilo vždy více než 120 vozů, zamíří na okruh nedaleko Solnohradu, pouze jezdci pohárových kategorií ESET TWC a ESET Twingo Cup.

Ve dvou víkendových závodech se představí téměř čtyři desítky pohárových vozů, za jejichž volanty usednou jezdci z devíti evropských zemí.

V roli leadera průběžného pořadí přijel do Rakouska slovinský závodník Boštan Avbelj (SLO/Renault Twingo), kterého ve výsledkové listině následuje Antonio Citera (ITA/Chevrolet Cruze) a Zoltán Levai (HUN/Renault Clio IV).

Těšit se však můžeme na představení celé řady dalších jezdců. Jmenujme alespoň vicešampióna Clio Cupu Bohemia z roku 2013 Tomáše Pekaře, Anity Toth a početné skupiny domácích závodníků, mezi nimiž neschází – Thomas Fischer, Wolfgang Kriegel, Norbert Kerekes, Jörg Rigger, Thomas Roth, Martin Fischer, Christian Neiss a Alfred Fischer.

Nezapomeňte navštívit také oficiální web ESET V4 Cupu www.eset-v4.com, kde najdete celou řadu dalších informací, včetně aktuálního pořadí. 

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring

10. 9. Brno
24. 9. Cerklje (Twingo Cup)
8. 10. Most (Twingo Cup)

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Toth

D4+3500
Richard Chlad jr.

GTC
Josef Záruba

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki

F4
Václav Šafář

F4 Trophy
Filip Turek

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering

Cruze Cup
Pirmin Weixler