V nedělním závodě ESET TWC zvítězil Zoran Poglajen

V nedělním závodě ESET TWC zvítězil Zoran Poglajen

Čtvrtý závod, čtvrtý vítěz. Vítězem druhého rakouského závodu ESET Touren Wagen Cupu se stal slovinský závodník týmu AK Lamko Zoran Poglajen.

Poglajen, který startuje s nejnovějším vozem Renault Clio Cup RS IV, zvítězil s náskokem 1,386s před vítězem včerejšího závodu Tomášem Pekařem z týmu Carpek Service. Z bronzu se radoval další český závodník Milan Haering a pětici nejrychlejších uzavřeli Maciej Szkudlarek a Philipp Bartos.

Dějištěm příštích dvou závodů ESET TWC bude polský Tór Poznaň, kam startovní pole ESET V4 Cupu zavítá o víkendu 14. - 15. června.

Výsledky druhého závodu ESET TWC na Red Bull Ringu:

1. Zoran Poglajen (SLO)
2. Tomáš Pekař (CZE)
3. Milan Haering (CZE)
4. Maciej Szkudlarek (POL)
5. Philipp Bartos (AUT)
6. Marek Rzepecki (POL)
7. Martin Fischer (AUT)
8. Jörg Rigger (AUT)
9. Bella Walkoun (AUT)
10. Thomas Fischer (AUT)
11. Sebastian Kolakowski (POL)
12. Norbert Kerekes (AUT)
13. Maj Virant (SLO)
14. André Model (AUT)
15. Antonio Citera (ITA)
16. Wolfgang Kriegel (AUT)
17. Christian Neiss (AUT)
18. Jozef Chobot (SVK)
19. Alfred Fischer (AUT)

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring

10. 9. Brno
24. 9. Cerklje (Twingo Cup)
8. 10. Most (Twingo Cup)

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Toth

D4+3500
Richard Chlad jr.

GTC
Josef Záruba

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ/DE)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki

F4
Václav Šafář

F4 Trophy
Filip Turek (CZ)

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering

Cruze Cup
Pirmin Weixler