Sobotní vítězství Antonína Herbecka a Marka Frieda

Vítězství v sobotním brněnském závodě ESET SPRINT ve třídě +2.000 vybojoval jezdec týmu Rock Media Antonín Herbeck s vozem Pagani Zonda.

Herbeck zvítězil s devíti vteřinovým náskokem před jezdcem týmu ARC Motorsport Miroslavem Konopkou (Saleen S7R) a Dennisem Waszkem (Ferrari F430/Flex Motorsport).

Body za čtvrté místo bral jezdec týmu K&K Racing Marcel Kusín, za kterým se ve výsledkové listině seřadili Piotr Krawczyk (Premium Motorsport), Patrik Tkáč (MenX), Petr Vacík (Flex Motorsport) a osmičku nejrychlejších jezdců uzavřel Jozef Jakubík z týmu Menx.

Ve třídě -3.500 zvítězil Samuel Sládečka před Robertem Šenkýřem (oba Šenkýř Motorsport) a jezdcem týmu Duck Racing Danielem Skalickým.

Třetí letošní vítězství Marka Frieda

Závod ESET SPRINT -2.000 vyhrál jezdec týmu KT Motorsport Marek Fried, před svým týmovým kolegou Petrem Mandelíkem (oba Lotus) a slovenským závodníkem Julo Končekem (Juko&CO/Vauxhall).

Třídu S1600 vyhrála Ulrike Krafft před Erwinem Lukasem (oba Ravenol Team) a body za třetí místo vybojovala Ksenia Niks z týmu M Sport.