Sobotní vítězství Antonína Herbecka a Marka Frieda

Sobotní vítězství Antonína Herbecka a Marka Frieda

Vítězství v sobotním brněnském závodě ESET SPRINT ve třídě +2.000 vybojoval jezdec týmu Rock Media Antonín Herbeck s vozem Pagani Zonda.

Herbeck zvítězil s devíti vteřinovým náskokem před jezdcem týmu ARC Motorsport Miroslavem Konopkou (Saleen S7R) a Dennisem Waszkem (Ferrari F430/Flex Motorsport).

Body za čtvrté místo bral jezdec týmu K&K Racing Marcel Kusín, za kterým se ve výsledkové listině seřadili Piotr Krawczyk (Premium Motorsport), Patrik Tkáč (MenX), Petr Vacík (Flex Motorsport) a osmičku nejrychlejších jezdců uzavřel Jozef Jakubík z týmu Menx.

Ve třídě -3.500 zvítězil Samuel Sládečka před Robertem Šenkýřem (oba Šenkýř Motorsport) a jezdcem týmu Duck Racing Danielem Skalickým.

Třetí letošní vítězství Marka Frieda

Závod ESET SPRINT -2.000 vyhrál jezdec týmu KT Motorsport Marek Fried, před svým týmovým kolegou Petrem Mandelíkem (oba Lotus) a slovenským závodníkem Julo Končekem (Juko&CO/Vauxhall).

Třídu S1600 vyhrála Ulrike Krafft před Erwinem Lukasem (oba Ravenol Team) a body za třetí místo vybojovala Ksenia Niks z týmu M Sport.

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring

10. 9. Brno
24. 9. Cerklje (Twingo Cup)
8. 10. Most (Twingo Cup)

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Toth

D4+3500
Richard Chlad jr.

GTC
Josef Záruba

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki

F4
Václav Šafář

F4 Trophy
Filip Turek

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering

Cruze Cup
Pirmin Weixler