Sobotní vítězství Antonína Herbecka a Marka Frieda

Sobotní vítězství Antonína Herbecka a Marka Frieda

Vítězství v sobotním brněnském závodě ESET SPRINT ve třídě +2.000 vybojoval jezdec týmu Rock Media Antonín Herbeck s vozem Pagani Zonda.

Herbeck zvítězil s devíti vteřinovým náskokem před jezdcem týmu ARC Motorsport Miroslavem Konopkou (Saleen S7R) a Dennisem Waszkem (Ferrari F430/Flex Motorsport).

Body za čtvrté místo bral jezdec týmu K&K Racing Marcel Kusín, za kterým se ve výsledkové listině seřadili Piotr Krawczyk (Premium Motorsport), Patrik Tkáč (MenX), Petr Vacík (Flex Motorsport) a osmičku nejrychlejších jezdců uzavřel Jozef Jakubík z týmu Menx.

Ve třídě -3.500 zvítězil Samuel Sládečka před Robertem Šenkýřem (oba Šenkýř Motorsport) a jezdcem týmu Duck Racing Danielem Skalickým.

Třetí letošní vítězství Marka Frieda

Závod ESET SPRINT -2.000 vyhrál jezdec týmu KT Motorsport Marek Fried, před svým týmovým kolegou Petrem Mandelíkem (oba Lotus) a slovenským závodníkem Julo Končekem (Juko&CO/Vauxhall).

Třídu S1600 vyhrála Ulrike Krafft před Erwinem Lukasem (oba Ravenol Team) a body za třetí místo vybojovala Ksenia Niks z týmu M Sport.

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2018

27.–29. 4. Hungaroring
18.–20. 5. Red Bull Ring
4.–5. 8. Grobnik
17.–19. 8. Slovakia Ring
8.-9. 9. Brno
ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

ESET V4 Cup
Jakub Knoll (CZ/ENG)

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Tóth (CZ/ENG)

D4+3500
Richard Chlad jr. (CZ/ENG)

GTC
Josef Záruba (CZ/ENG)

Endurance

Robert Šenkýř (CZ/ENG)

F3
Sandro Zeller (CZ/DE)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki (CZ/ENG)

F4
Václav Šafář (CZ)

F4 Trophy
Filip Turek (CZ)

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering (CZ/DE)

ESET Tourenwagen Cup
Matthias Lodi (CZ/ENG)

Cruze Cup
Pirmin Weixler (CZ/ENG)

Twingo Cup
Matthias Lodi (CZ/ENG)