Slovenské publikum vidělo v neděli desáté vítězství Christofa von Grünigena

Slovenské publikum vidělo v neděli desáté vítězství Christofa von Grünigena

Po sobotním formulovém závodě vyhrál jezdec týmu Daltec Racing Christof von Grünigen i druhou nedělní jízdu a připsal si tak již své letošní desáté vítězství.

Mladý Švýcar, jenž startuje s českou licencí, zvítězil s náskokem 17-ti vteřin před svým krajanem Nikolajem Rogivuem a německým závodníkem Florianem Schnitzenbaumerem (oba F Dallara/Franz Wöss Racing).

Christof von Grünigen má po závodech na Slovensku na svém kontě 200 bodů. Druhý Florian Schnitzenbaumer jich má 137 a von Grünigen si tak s předstihem zajistil vítězství v letošním ročníku ESET V4 Cupu.

Výsledky 2. závodu ESET Formula na Slovakia Ringu:

1. Christof von Grünigen (CZE) - Daltec Racing
2. Nikolaj Rogivue (SUI) - Franz Wöss Racing
3. Florian Schnitzenbaumer (GER) - Franz Wöss Racing

Vítězové tříd:

L21Formula Renault - Max Biedermann (GER) - Inter Europol Competition
L21 Formula 3 - Nikolaj Rogivue (SUI) - Franz Wöss Racing
L21 Formula 1000 - Tomáš Chabr (CZE) - Chabr Motorsport

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring

10. 9. Brno
24. 9. Cerklje (Twingo Cup)
8. 10. Most (Twingo Cup)

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Toth

D4+3500
Richard Chlad jr.

GTC
Josef Záruba

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ/DE)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki

F4
Václav Šafář

F4 Trophy
Filip Turek (CZ)

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering

Cruze Cup
Pirmin Weixler