Slavnostní vyhlášení výsledků ESET V4 CUPu 2013

Slavnostní vyhlášení výsledků ESET V4 CUPu 2013

V sobotu 19. října se na Slovakia Ringu v Hotelu Ring uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků ESET V4 CUPu za právě skončenou sezónu.

Z rukou paní Zuzany Hošalové, která na vyhlášení zastupovala public relations společnosti ESET, si poháry za dosažené výsledky převzali jezdci všech tří kategorií, tedy ESET SPRINT, ESET ENDURANCE a ESET FORMULA.

Večerem, v jehož závěru si cenu pro vítěze ESET V4 CUPu převzal Miroslav Konopka z týmu ARC Bratislava, provázel pozvané hosty moderátor Slovenské televize Jan Žgravčák.

Záznam slavnostního vyhlášení můžete shlédnout v následujících dnech na televizních obrazovkách stanic NOVA SPORT a SPORT 5:

Nova Sport – 102 Oktanů - pátek 25.10. – 18:30
SPORT 5 - ESET V4 Cup - pátek 1.11. – 18:30

+ reportáž ve zpravodajském pořadu SPORT 5 Report v pondělí 21.10. v 18:20.

Výsledky sezóny 2013:

ESET FORMULA -1000

1. Petr Trnka (AMK Ecce Homo)

2. Antonín Sús (Fras Motorsport)

3. Jaroslav Pospíšil (Chabr Motorsport)

 

ESET FORMULA

1. Christopher Höher (Franz Wöss Racing)

2. Christoph von Grüningen (Daltec Racing)

3. Petr Trnka (AMK Ecce Homo)

 

ESET SPRINT -2000

1. Petr Mandelík (KT Motorsport)

2. Marek Fried (KT Motorsport)

3. Marek Rzepecki (Basenhurt AT & Racing Team)


ESET SPRINT -3500

1. Robert Šenkýř (Šenkýř Motorsport)

2. Daniel Skalický (Duck Racing Team)

3. Radim Michálek (K&K Motorsport)

 

ESET SPRINT 

1. Miroslav Konopka (ARC Bratislava)

2. Piotr Krawczyk (Premium Motorsport Poland)

3. Antonín Herbeck (Rock Media Motors)


ESET ENDURANCE D5

1. Willibald Gruber (Geus Racing)

2. Maciej Markinkiewicz (Izopanel Racing Team)

3. Adam Mazycuk (Izopanel Racing Team)

 

ESET ENDURANCE -2000

1. Petr Mandelík / Petr Levíček (KT Motorsport)

2. Marek Rzepecki / Piotr Janiak / Maciej Plucinski (Basenhurt AT & Racing Team)

3. Adam Rzepecki / Maciej Pietrzak (Basenhurt AT & Racing Team)

 

ESET ENDURANCE -3500

1. Daniel Skalický (Duck Racing)

2. Lumír Firla (Duck Racing)

3. Marcel Kusín / Petr Válek (K&K Motorsport)

 

ESET ENDURANCE

1. Andrej Studenič (DINO&Co Racing Team)

2. Michael Vorba / Lubomír Jakubík (Scuderia Praha)

3. Patrik Tkáč (DINO&CO Racing Team)

 

ESET V4 CUP 2013

1. Miroslav Konopka (ARC Bratislava)

2. Antonín Herbeck (Rock Media)

3. Patrik Tkáč (Dino&Co Racing Team)

 

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2018

27.–29. 4. Hungaroring
18.–20. 5. Red Bull Ring
 4. – 5. 8. Grobnik
17.–19.8. Slovakia Ring
 8. - 9 .9. Brno

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

ESET V4 Cup
Jakub Knoll (CZ)

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Tóth (CZ/ENG)

D4+3500
Richard Chlad jr. (CZ)

GTC
Josef Záruba (CZ)

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ/DE)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki (CZ/ENG)

F4
Václav Šafář (CZ)

F4 Trophy
Filip Turek (CZ)

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering (CZ)

ESET Tourwagen Cup
Matthias Lodi (CZ/ENG)

Cruze Cup
Pirmin Weixler (CZ/ENG)

Twingo Cup
Matthias Lodi (CZ/ENG)