Seznam přihlášených k úvodnímu závodnímu víkendu na Hungaroringu

Seznam přihlášených k úvodnímu závodnímu víkendu na Hungaroringu

 

Seznam přihlášených jezdců k úvodnímu závodnímu víkendu BFR Driver Academy Cup na Hungaroringu*

Přehled přihlášených jezdců:

Sprint D4 do 2000ccm -  23 jezdců

Sprint D4 nad 2000ccm -  23 jezdců

Endurance D4 – 20 přihlášených posádek

Formule – 20 jezdců

 

DIVIZE 4 - SPRINT

Do 2000 ccm

Zone D4-1600
38 Marek Holka SK Senica Motorsport Honda Civic 1.6 1596 D4 -1600

Zone D4-2000
11 Milovan Vesnic SRB ASK Sport Auto Vesnic Opel Vectra STW 1998 D4 -2000
24 Peter Szilagyi SK Peter Szilagyi Alfa Romeo 147 1995 D4 -2000
46 Petr Muzik CZ Marius Pedersen Team Renault Clio Sport 1998 D4 -2000
55 Vladimir Ostasevski CZ Vladimir Ostasevski Renault Clio RS 1998 D4 -2000
66 Petr Mandelik CZ KT Motorsport Lotus Exige GT-R 1998 D4 -2000
67 Julius Koncek SK Juko&Company Racing Scuderia Vauxhall Vectra STC 1988 D4 -2000
70 Marian Rajnoha SK Juko&Company Racing Scuderia Honda Civic Type-R 1998 D4 -2000
89 Marek Fried CZ KT Motorsport Lotus Exige 1999 D4 -2000
98 Jaroslav Hlouch CZ KT Motorsport Peugeot 306 1998 D4 -2000
Ondrej Fekete SK AST Presskam Seat Leon 2.0 1955 D4 -2000
Pavle Komnenovic SRB ASK EKO Racing Team Vauxhall Vectra 1998 D4 -2000
Rudolf Pesovic SRB GM Racing Team Alfa Romeo 147 2000 D4 -2000
Zoran Kastratovic SRB ASK EKO Racing Team Renault Laguna 1998 D4 -2000

Nad 2000 ccm

Zone D4-3500
11 Daniel Skalicky CZ Duck Racing BMW M3 GTR 3200 D4 -3500
12 Petr Kacirek CZ Duck Racing BMW M3 GTR 3200 D4 -3500
13 Dan Suchy CZ Duck Racing BMW M3 GTR 3200 D4 -3500
22 Robert Senkyr CZ Senkyr Motorsport BMW M3 E92 GTR D4 -3500
36 Radim CZ K&K Racing Team BMW Z4 GTR 3480 D4 -3500
Bartosz Palusko PL Avtek PSS Racing Team BMW M3 E36 3246 D4 -3500
TBA CZ Senkyr Motorsport BMW M3 E36 GTR 3201 D4 -3500

Zone D4+3500
6 Attila Barta SK Racing Trevor BMW Alpina B6 GT3 4398 D4 +3500
7 Miroslav Konopka SK ARC Bratislava Porsche GT3 R 4000 D4 +3500
9 Dennis Waszek CZ Flex Motorsport Ferrari 430 GT3 4308 D4 +3500
10 Zdenko Baran CZ Flex Motorsport Ferrari 430 GT3 4308 D4 +3500
11 Rudolf Machanek SK Topcar Machanek Mercedes 197 SLS AMG GT3 6300 D4 +3500
37 Marcel Kusin CZ K&K Racing Team Ferrari 430 GT2 3998 D4 +3500
39 Antonin Herbeck CZ Rock Media Motors Pagani Zonda GR D4 +3500
39 Patrik Tkác SK Dino&Co Racing Team Ferrari 458 Italia 4497 D4 +3500
39 Tomás Kukocka SK Dino&Co Racing Team Ferrari 458 Italia 4497 D4 +3500
88 Tomás Kusy CZ KT Motorsport Lotus Evora GT-R 3999 D4 +3500
999 TBA SK Topcar Machanek Porsche 911 GT3 RS 3598 D4 +3500

ENDURANCE

F-1600
Tóth Anita Csiszér Béla Mink Zoltán H M&M Motorsport Egyesület Honda Civic Type-R 1600 F -1600


F-3500
113 Walter Csaba Walterné Dancsó Adrienn TBA H Főnix Motorsport BMW M3 E36 3200 F -3500
Bódis Kálmán Herter Gusztáv H BOVI Motorsport Porsche 996 GT3 Cup 3498 F -3500

F+3500
101 Bús Edina TBA H Feke-Team Motorsport Ferrari 4300 F +3500

Zone D4-2000
34 Bany Kulakowski PL Alfa Romeo 156 JTD 1910 D4 -2000
66 Petr Mandelik Petr Levicek CZ KT Motorsport Lotus Exige GT-R 1998 D4 -2000
89 Marek Fried Tomás Kusy CZ KT Motorsport Lotus Exige 1999 D4 -2000

Zone D4-3500
11 Daniel Skalicky Lumir Firla CZ Duck Racing BMW M3 GTR 3200 D4 -3500
16 Milan Valasek Zbynek Buchta CZ IP Racing Shop Ginetta G50 GT 3496 D4 -3500
23 TBA TBA CZ Senkyr Motorsport BMW M3 E36 GTR 3201 D4 -3500

Zone D4+3500
7 Miro Konopka Matej Konopka SK ARC Bratislava Porsche GT3 R 4000 D4 +3500
9 Dennis Waszek Bolek Waszk CZ Flex Motorsport Ferrari 430 4500 D4 +3500
10 Petr Vacik Jakub Klobása CZ Flex Motorsport Ferrari 430 4308 D4 +3500
37 Marcel Kusin TBA CZ K&K Racing Team Ferrari 430 GT2 3998 D4 +3500
39 Antonin Herbeck TBA TBA CZ Rock Media Motors Pagani Zonda GR 3500 D4 -3500
39 Patrik Tkác Andrej Studenic SK Dino&Co Racing Team Ferrari 458 GT3 4497 D4 +3500
44 Ludomír Jakubik Michael Vorba CZ Scuderia Praha Ferrari 458 GT3 4497 D4 +3500
123 David Palmi Pavel Sukop CZ AR Cars Racing Ferrari 458 GT3 4449 D4 +3500
189 Peter Vanco Tomás Kukucka SK Dino&Co Racing Team Ferrrari 458 Challenge 4497 D4 +3500
999 Rudolf Machanek TBA SK Topcar Machanek Porsche 911 GT3 RS 3598 D4 +3500

FORMULE

E-1600
98 Fekete Dominik H Feke-Team Motorsport Miguel Formula BMW 1200 E -1600
Magyar János H Feke-Team Motorsport Formula BMW FB-02 1198 E -1600

E-2000
11 Fekete Krisztián H Feke-Team Motorsport Tatuus Honda 1998 E -2000
Balogh Zsolt H HF Racing Team Formula Renault 1998 E -2000
Eszenyi László H Formula Car Team Formula Renault 1998 E -2000
Galambos Szabolcs H Feke-Team Motorsport Formula Renault E -2000
Kutasi Norbert H Feke-Team Motorsport Formula Renault E -2000
Pödör Balázs H Feke-Team Motorsport Dallara 1998 E -2000
Rátkai Ferenc H Feke-Team Motorsport Renault 1995 E -2000

Zone E2-2000
1 Franz Wöss A Franz Wöss Racing Team Dallara F305 1998 E2 -2000
1 Petr Trnka CZ Autoclub CR Gloria C8F 1000 E2 -2000
2 Christopher Höher A Franz Wöss Racing Team Dallara F305 2000 E2 -2000
6 Andreas Germann A CR-Racing Team Dallara F305 2000 E2 -2000
Antonin Sus CZ Fras Motorsport Gloria C8F 1000 E2 -2000
Christoph von Grünigen Daltec Formula Renault 2000 E2 -2000
Jaroslav Pospísil CZ Chabr Motorsport Tomis 03 1000 E2 -2000
Lukas Hanzl CZ Formulastar Klub Gloria C8F 1000 E2 -2000
Martin Tenhaft Daltec Formula Renault 2000 E2 -2000
Oliver Ofner A Feke-Team Motorsport Formula Renault 2000 E2 -2000
Tomás Chabr Sen. CZ Chabr Motorsport Van Diemen RF02-2005 1000 E2 -2000

*stav k 14. dubnu

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring

10. 9. Brno
24. 9. Cerklje (Twingo Cup)
8. 10. Most (Twingo Cup)

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Toth

D4+3500
Richard Chlad jr.

GTC
Josef Záruba

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki

F4
Václav Šafář

F4 Trophy
Filip Turek

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering

Cruze Cup
Pirmin Weixler