Seznam přihlášených k úvodnímu závodnímu víkendu na Hungaroringu

Seznam přihlášených k úvodnímu závodnímu víkendu na Hungaroringu

 

Seznam přihlášených jezdců k úvodnímu závodnímu víkendu BFR Driver Academy Cup na Hungaroringu*

Přehled přihlášených jezdců:

Sprint D4 do 2000ccm -  23 jezdců

Sprint D4 nad 2000ccm -  23 jezdců

Endurance D4 – 20 přihlášených posádek

Formule – 20 jezdců

 

DIVIZE 4 - SPRINT

Do 2000 ccm

Zone D4-1600
38 Marek Holka SK Senica Motorsport Honda Civic 1.6 1596 D4 -1600

Zone D4-2000
11 Milovan Vesnic SRB ASK Sport Auto Vesnic Opel Vectra STW 1998 D4 -2000
24 Peter Szilagyi SK Peter Szilagyi Alfa Romeo 147 1995 D4 -2000
46 Petr Muzik CZ Marius Pedersen Team Renault Clio Sport 1998 D4 -2000
55 Vladimir Ostasevski CZ Vladimir Ostasevski Renault Clio RS 1998 D4 -2000
66 Petr Mandelik CZ KT Motorsport Lotus Exige GT-R 1998 D4 -2000
67 Julius Koncek SK Juko&Company Racing Scuderia Vauxhall Vectra STC 1988 D4 -2000
70 Marian Rajnoha SK Juko&Company Racing Scuderia Honda Civic Type-R 1998 D4 -2000
89 Marek Fried CZ KT Motorsport Lotus Exige 1999 D4 -2000
98 Jaroslav Hlouch CZ KT Motorsport Peugeot 306 1998 D4 -2000
Ondrej Fekete SK AST Presskam Seat Leon 2.0 1955 D4 -2000
Pavle Komnenovic SRB ASK EKO Racing Team Vauxhall Vectra 1998 D4 -2000
Rudolf Pesovic SRB GM Racing Team Alfa Romeo 147 2000 D4 -2000
Zoran Kastratovic SRB ASK EKO Racing Team Renault Laguna 1998 D4 -2000

Nad 2000 ccm

Zone D4-3500
11 Daniel Skalicky CZ Duck Racing BMW M3 GTR 3200 D4 -3500
12 Petr Kacirek CZ Duck Racing BMW M3 GTR 3200 D4 -3500
13 Dan Suchy CZ Duck Racing BMW M3 GTR 3200 D4 -3500
22 Robert Senkyr CZ Senkyr Motorsport BMW M3 E92 GTR D4 -3500
36 Radim CZ K&K Racing Team BMW Z4 GTR 3480 D4 -3500
Bartosz Palusko PL Avtek PSS Racing Team BMW M3 E36 3246 D4 -3500
TBA CZ Senkyr Motorsport BMW M3 E36 GTR 3201 D4 -3500

Zone D4+3500
6 Attila Barta SK Racing Trevor BMW Alpina B6 GT3 4398 D4 +3500
7 Miroslav Konopka SK ARC Bratislava Porsche GT3 R 4000 D4 +3500
9 Dennis Waszek CZ Flex Motorsport Ferrari 430 GT3 4308 D4 +3500
10 Zdenko Baran CZ Flex Motorsport Ferrari 430 GT3 4308 D4 +3500
11 Rudolf Machanek SK Topcar Machanek Mercedes 197 SLS AMG GT3 6300 D4 +3500
37 Marcel Kusin CZ K&K Racing Team Ferrari 430 GT2 3998 D4 +3500
39 Antonin Herbeck CZ Rock Media Motors Pagani Zonda GR D4 +3500
39 Patrik Tkác SK Dino&Co Racing Team Ferrari 458 Italia 4497 D4 +3500
39 Tomás Kukocka SK Dino&Co Racing Team Ferrari 458 Italia 4497 D4 +3500
88 Tomás Kusy CZ KT Motorsport Lotus Evora GT-R 3999 D4 +3500
999 TBA SK Topcar Machanek Porsche 911 GT3 RS 3598 D4 +3500

ENDURANCE

F-1600
Tóth Anita Csiszér Béla Mink Zoltán H M&M Motorsport Egyesület Honda Civic Type-R 1600 F -1600


F-3500
113 Walter Csaba Walterné Dancsó Adrienn TBA H Főnix Motorsport BMW M3 E36 3200 F -3500
Bódis Kálmán Herter Gusztáv H BOVI Motorsport Porsche 996 GT3 Cup 3498 F -3500

F+3500
101 Bús Edina TBA H Feke-Team Motorsport Ferrari 4300 F +3500

Zone D4-2000
34 Bany Kulakowski PL Alfa Romeo 156 JTD 1910 D4 -2000
66 Petr Mandelik Petr Levicek CZ KT Motorsport Lotus Exige GT-R 1998 D4 -2000
89 Marek Fried Tomás Kusy CZ KT Motorsport Lotus Exige 1999 D4 -2000

Zone D4-3500
11 Daniel Skalicky Lumir Firla CZ Duck Racing BMW M3 GTR 3200 D4 -3500
16 Milan Valasek Zbynek Buchta CZ IP Racing Shop Ginetta G50 GT 3496 D4 -3500
23 TBA TBA CZ Senkyr Motorsport BMW M3 E36 GTR 3201 D4 -3500

Zone D4+3500
7 Miro Konopka Matej Konopka SK ARC Bratislava Porsche GT3 R 4000 D4 +3500
9 Dennis Waszek Bolek Waszk CZ Flex Motorsport Ferrari 430 4500 D4 +3500
10 Petr Vacik Jakub Klobása CZ Flex Motorsport Ferrari 430 4308 D4 +3500
37 Marcel Kusin TBA CZ K&K Racing Team Ferrari 430 GT2 3998 D4 +3500
39 Antonin Herbeck TBA TBA CZ Rock Media Motors Pagani Zonda GR 3500 D4 -3500
39 Patrik Tkác Andrej Studenic SK Dino&Co Racing Team Ferrari 458 GT3 4497 D4 +3500
44 Ludomír Jakubik Michael Vorba CZ Scuderia Praha Ferrari 458 GT3 4497 D4 +3500
123 David Palmi Pavel Sukop CZ AR Cars Racing Ferrari 458 GT3 4449 D4 +3500
189 Peter Vanco Tomás Kukucka SK Dino&Co Racing Team Ferrrari 458 Challenge 4497 D4 +3500
999 Rudolf Machanek TBA SK Topcar Machanek Porsche 911 GT3 RS 3598 D4 +3500

FORMULE

E-1600
98 Fekete Dominik H Feke-Team Motorsport Miguel Formula BMW 1200 E -1600
Magyar János H Feke-Team Motorsport Formula BMW FB-02 1198 E -1600

E-2000
11 Fekete Krisztián H Feke-Team Motorsport Tatuus Honda 1998 E -2000
Balogh Zsolt H HF Racing Team Formula Renault 1998 E -2000
Eszenyi László H Formula Car Team Formula Renault 1998 E -2000
Galambos Szabolcs H Feke-Team Motorsport Formula Renault E -2000
Kutasi Norbert H Feke-Team Motorsport Formula Renault E -2000
Pödör Balázs H Feke-Team Motorsport Dallara 1998 E -2000
Rátkai Ferenc H Feke-Team Motorsport Renault 1995 E -2000

Zone E2-2000
1 Franz Wöss A Franz Wöss Racing Team Dallara F305 1998 E2 -2000
1 Petr Trnka CZ Autoclub CR Gloria C8F 1000 E2 -2000
2 Christopher Höher A Franz Wöss Racing Team Dallara F305 2000 E2 -2000
6 Andreas Germann A CR-Racing Team Dallara F305 2000 E2 -2000
Antonin Sus CZ Fras Motorsport Gloria C8F 1000 E2 -2000
Christoph von Grünigen Daltec Formula Renault 2000 E2 -2000
Jaroslav Pospísil CZ Chabr Motorsport Tomis 03 1000 E2 -2000
Lukas Hanzl CZ Formulastar Klub Gloria C8F 1000 E2 -2000
Martin Tenhaft Daltec Formula Renault 2000 E2 -2000
Oliver Ofner A Feke-Team Motorsport Formula Renault 2000 E2 -2000
Tomás Chabr Sen. CZ Chabr Motorsport Van Diemen RF02-2005 1000 E2 -2000

*stav k 14. dubnu

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring
10. 9. Brno

NEXT Race - Slovakia Ring
18.-20. 08. 2017


REGULATIONS:

INFO:
TIMETABLE:

ENTRY FORMS: 
SPRINTTWC
ENDURANCEFORMULA

ENTRY LIST: