Šest závodů, šest vítězství ...

Šest závodů, šest vítězství ...

... taková je dosavadní bilance Christophera Höhera v závodech ESET V4 Cupu sezóny 2013.

Höher se svou Dallarou F305 dokázal vyhrát na okruhu v Poznani i nedělní závod a do statistik si tak připsal již své letošní šesté vítězství.

Pro stříbro a bronz si stejně jako včera dojeli piloti startující s formulemi Renault 2.0. Stříbro bral jezdec týmu Inter Europol Competition Jakub Smiechowski a na bronzový stupínek vystoupal jezdec týmu SBM Motorsport David Freiburghaus.

Další tři místa ve výsledkové listině obsadili jezdci s formulemi poháněnými motory o výkonu do 1.000 ccm. Tuto třídu vyhrál Petr Trnka z týmu AMK Ecce Homo (Gloria C8F), před Tomášem Chabrem (Van Diemen RF2/Chabr Motorsport) a Antonínem Susem (Gloria C8F/Fras Motorsport).

Na sedmém místě byl klasifikován rakouský matador Franz Wöss a osmičku nejrychlejších uzavřel jezdec týmu Chabr Motorsport Jaroslav Pospíšil.

Christopher Höher si mimo dalšího vítězství dnes opět připsal i nejrychlejší závodní kolo, když ve druhém kole zajel čas 1:27.642.

Cíl závodu dnes nespatřili Max Biedermann a Lukáš Hanžl, kterého zradilo řazení u jeho vozu.

Výsledky:

ESET V4 Cup formule - DIVIZE 2
1. Christopher Höher
2. Jakub Smiechowski
3. David Freiburghaus

ESET V4 Cup formule - DIVIZE 3
1. Petr Trnka
2. Tomáš Chabr
3. Antonín Sus

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring

10. 9. Brno
24. 9. Cerklje (Twingo Cup)
8. 10. Most (Twingo Cup)

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Toth

D4+3500
Richard Chlad jr.

GTC
Josef Záruba

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ/DE)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki

F4
Václav Šafář

F4 Trophy
Filip Turek (CZ)

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering

Cruze Cup
Pirmin Weixler