Šest závodů, šest vítězství ...

... taková je dosavadní bilance Christophera Höhera v závodech ESET V4 Cupu sezóny 2013.

Höher se svou Dallarou F305 dokázal vyhrát na okruhu v Poznani i nedělní závod a do statistik si tak připsal již své letošní šesté vítězství.

Pro stříbro a bronz si stejně jako včera dojeli piloti startující s formulemi Renault 2.0. Stříbro bral jezdec týmu Inter Europol Competition Jakub Smiechowski a na bronzový stupínek vystoupal jezdec týmu SBM Motorsport David Freiburghaus.

Další tři místa ve výsledkové listině obsadili jezdci s formulemi poháněnými motory o výkonu do 1.000 ccm. Tuto třídu vyhrál Petr Trnka z týmu AMK Ecce Homo (Gloria C8F), před Tomášem Chabrem (Van Diemen RF2/Chabr Motorsport) a Antonínem Susem (Gloria C8F/Fras Motorsport).

Na sedmém místě byl klasifikován rakouský matador Franz Wöss a osmičku nejrychlejších uzavřel jezdec týmu Chabr Motorsport Jaroslav Pospíšil.

Christopher Höher si mimo dalšího vítězství dnes opět připsal i nejrychlejší závodní kolo, když ve druhém kole zajel čas 1:27.642.

Cíl závodu dnes nespatřili Max Biedermann a Lukáš Hanžl, kterého zradilo řazení u jeho vozu.