První řada ve vytrvalosti patří vozům Audi R8 týmu K&K Racing

Kvalifikace na zítřejší vytrvalostní závod v Mostě ovládla dvojice vozů Audi R8 LMS ultra GT3 v čele s posádkou Marcel Kusín a Filip Salaquarda. Na druhém místě se ztrátou tří desetin vteřiny skončilo rodinné duo Richard Chlad a Richard Chlad Jr.

První řada na startovním roštu tak bude patřit vozům se čtyřmi kruhy ve znaku. Za nimi se seřadí další dva vozy stejného výrobce. Ze třetího místa odstartuje dvojice Robert Šenkýř a Daniel Skalický s BMW Z4 GT3 a ve druhé řadě je doplní Jakub Kubas s BMW Alpina GT3 týmu Racing Trevor.

I ve třetí řadě se sešly stejní výrobci. S Lamborghini Gallardo GT3 odstartuje z šesté příčky Němec Kurt Wagner a po svém pravém boku si bude hlídat Lamborghini Supertrofeo týmu Mičánek Motorsport, s nímž pojedou Josef Záruba a Broněk Formánek. Jejich týmoví kolegové Tomáš Mičánek a domácí Jiří Stránský skončili v kvalifikaci hned za nimi. Osmou příčku obsadili Petr Dostal a Robert Šenkýř s BMW M3 E92 GTR, devátý čas zajel Gregor Zsigo (BMW Alpina GT3) a první desítku uzavřel Milan Galáš s Porsche 911 Cup.Kvalifikace na zítřejší vytrvalostní závod v Mostě ovládla dvojice vozů Audi R8 LMS ultra GT3 v čele s posádkou Marcel Kusín a Filip Salaquarda. Na druhém místě se ztrátou tří desetin vteřiny skončilo rodinné duo Richard Chlad a Richard Chlad Jr.

První řada na startovním roštu tak bude patřit vozům se čtyřmi kruhy ve znaku. Za nimi se seřadí další dva vozy stejného výrobce. Ze třetího místa odstartuje dvojice Robert Šenkýř a Daniel Skalický s BMW Z4 GT3 a ve druhé řadě je doplní Jakub Kubas s BMW Alpina GT3 týmu Racing Trevor.

I ve třetí řadě se sešly stejní výrobci. S Lamborghini Gallardo GT3 odstartuje z šesté příčky Němec Kurt Wagner a po svém pravém boku si bude hlídat Lamborghini Supertrofeo týmu Mičánek Motorsport, s nímž pojedou Josef Záruba a Broněk Formánek. Jejich týmoví kolegové Tomáš Mičánek a domácí Jiří Stránský skončili v kvalifikaci hned za nimi. Osmou příčku obsadili Petr Dostal a Robert Šenkýř s BMW M3 E92 GTR, devátý čas zajel Gregor Zsigo (BMW Alpina GT3) a první desítku uzavřel Milan Galáš s Porsche 911 Cup.