Paolo Brajnik přijíždí do Mostu jako lídr L21 REMUS Formula

Paolo Brajnik přijíždí do Mostu jako lídr L21 REMUS Formula

V pořadí třetí podnik L21 REMUS Formula hostí Autodrom Most, kam jako současný lídr kategorie Formule 3 přijede obhájce loňského titulu Paulo Brajnik.

Dlouhán Brajnik z týmu Puresport nastoupí s Dallarou 308 a mezi jeho největší konkurenty o celkové vítězství budou patřit Antonín Sus s Dallarou 302 a János Magyar s formulí Master.

S formulí Renault nastoupí na 4212 metrů dlouhém okruhu Petr Samek (SAPE Motorsport) a Bartolomiej Mirecki (BM Racing Team). Za volantem monopostu Van Diemen v barvách Chabr Motorsport uvidíme Filipa Turka.

Po vynechaných závodech na Red Bull Ringu se do kolotoče L21 REMUS Formula vrací Václav Šafář s Tatuus F4 prakticky domácího týmu Chabr Motorsport. Stejnou technikou disponuje nejmladší účastník série, šestnáctiletý Petr Semerád z týmu Křenek Motorsport. Na oba ambiciózní jezdce tak čeká letos vůbec první souboj s totožnou technikou.

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2018

27.–29. 4. Hungaroring
18.–20. 5. Red Bull Ring
4.–5. 8. Grobnik
17.–19. 8. Slovakia Ring
8.-9. 9. Brno
ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

ESET V4 Cup
Jakub Knoll (CZ/ENG)

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Tóth (CZ/ENG)

D4+3500
Richard Chlad jr. (CZ/ENG)

GTC
Josef Záruba (CZ/ENG)

Endurance

Robert Šenkýř (CZ/ENG)

F3
Sandro Zeller (CZ/DE)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki (CZ/ENG)

F4
Václav Šafář (CZ)

F4 Trophy
Filip Turek (CZ)

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering (CZ/DE)

ESET Tourenwagen Cup
Matthias Lodi (CZ/ENG)

Cruze Cup
Pirmin Weixler (CZ/ENG)

Twingo Cup
Matthias Lodi (CZ/ENG)