O vítězi Endurance závodu rozhodlo 0,216s

Vítězství v závodě ESET Endurance na Slovakia Ringu vybojovala posádka Patrik Tkáč / Andrej Studenič s vozem Ferrari 458 Italia v barvách týmu Dino&Co Racing Team by MenX. Tkáč se Studeničem v závěru dvouhodinového závodu sváděla neutuchající souboj s týmovými kolegy Lubomírem Jakubíkem a Michaelem Vorbou (RPD Racing by MenX). Po nekončícím boji nakonec projel cílem na prvním místě Andrej Studenič před Michaelem Vorbou. Po ujetých 55-ti kolech dělilo tyto dva jezdce na cílové pásce pouhopouhých 0,216 vteřiny.

Třetí místo vybojoval rodinný tandem Miroslav Konopka / Maťo Konopka z týmu ARC Bratislava (Porsche), za kterým se ve výsledkové listině dále zařadili Peter Vančo s Tomášem Kukučkou (Dino&Co Racing Team by MenX) a Boleslav Waszek s Dennisem Waszkem (Flex Motorsport).

Šesté místo absolutně a první místo ve třídě -3.500 vybojovala posádka týmu Duck Racing Daniel Skalický s Lumírem Firlou (BMW M3). Stříbro v této kategorii brali Marcel Kusín s Petrem Válkem (BMW M3/K&K Racing Válek Autosport) a pohár za třetí místo si ze Slovakia Ringu odváží posádka týmu Racing ADS ve složení Milan Valášek / Zbyněk Buchta (Ginetta G50).

Třídu -2.000 ovládli jezdci týmu KT Motorsport Petr Mandelík s Petrem Levíčkem, kteří zvítězili před posádkou týmu Basenhurt A&T Racing Team - Marek Rzepecki a Maciej Pietrzak.

V DIVIZI 5 si pak pro vítězství dojeli rakušani Willy Gruber s Jurgenem Gullertem s vozem Radical SR3.