Nedělní závody formulí vyhráli Christof von Grünigen a Tomáš Chabr

V osmém závodě DIVIZE 2 vítězí Christof von Grünigen

Vítězem formulového závodu DIVIZE 2 se stal švýcarský závodník týmu Daltec Racing Christof von Grünigen, který se svou formulí Master jako první porazil vítěze všech doposud odjetých závodů Christophera Höhera s Dallarou 305 (Franz Wöss Racing).

Třetí pozici obsadil zkušený rakouský závodník Franz Wöss (Dallara 308/Franz Wöss Racing), kterého ve výsledkové listině následují jezdci s formulemi Renault 2.0 Jakub Smiechowski (InterEuropol) a Simon Stoller (Křenek Motorsport).

"Bylo to o prvních dvou kolech, podařilo se mi dobře odstartovat a vypracovat si menší náskok. Pak již jen stačilo kontrolovat pozici a neudělat chybu. Tento víkend hodnotím jako velice povedený, vše fungovalo jak mělo. Všichni lidé v našem týmu pracovali na 100% a za to jim patří můj velký dík," tak hodnotí Christof von Grünigen právě skončený závodní víkend v Mostě.

Chabr zopakoval sobotní vítězství

Závod DIVIZE 3 vyhrál jezdec chomutovského týmu Chabr Motorsport Tomáš Chabr, který si tak na své konto připsal již druhé letošní vítězství. Pro body za druhé místo si dojel Antonín Sus z týmu Fras Motorsport, který si tak vynahradil včerejší nepovedený závod a třetí místo na pódiu pro nejlepší jezdce obsadil stejně jako včera, Jaroslav Pospíšil z týmu Chabr Motorsport.