Nedělní sprinty ovládli Jakub Knoll s Petrem Mandelíkem

V nedělním závodě ESET SPRINT vybojoval již třetí letošní vítězství jezdec týmu Charouz Racing System Jakub Knoll. Knoll se svým Mercedesem SLS GT3 zvítězil stejně jako v sobotu před Piotrem Krawczykem, jenž startuje také s vozem Mercedes SLS GT3.

Body za třetí místo si do tabulky průběžného hodnocení připsal domácí jezdec Josef Stadtegger (Porsche 997 GT3), kterého ve výsledkové listině dále následují Marek Fried (Lotus Evora GT-R/KT Motorsport) a Andrej Lewandowski (Porsche GT 3 Cup/Forch Racing).

Ve třídě -3.500 si body za vítězství připsal Daniel Skalický (Duck Racing), který zvítězil před Tomášem Erdelyim (Šenkýř Motorsport) a Petrem Kačírkem (Duck Racing).

V závodě SPRINT -2.000 vybojoval druhé víkendové vítězství jezdec týmu KT Motorsport Petr Mandelík s vozem Lotus Exige GT-R.

Jako druhý byl v cíli klasifikován Zoran Poglajen (Renault Clio IV/AK Lamko) a z bodů za třetí místo se radoval jezdec týmu MSC Rottengg Rene Martinek. Pětici nejrychlejších jezdců doplnili Tomáš Pekař a Milan Haering.