Na Hungaroringu začíná druhá sezóna ESET V4 Cupu

Na Hungaroringu začíná druhá sezóna ESET V4 Cupu

Již tento víkend se na maďarském Hungaroringu rozhoří boje o první body do tabulek jednotlivých tříd pohárového klání ESET V4 Cup. Definitivně tak skončí dlouhá, sedmi měsíční zimní přestávka, která oddělila první a druhou sezónu tohoto zajímavého středoevropského klání.

ESET V4 Cup již ve své první sezóně jasně ukázal, že má své opodstatnění. A to ať již díky pravidelným televizním přenosům, či velice zajímavým finančním ohodnocením, stejně tak i díky organizaci a mediální podpoře.

Pro letošní ročník je připraveno hned několik zajímavých novinek, z nichž jmenujme alespoň vypsání nové třídy Touren Wagen Cup pro dvoulitrové pohárové vozy, nebo rozšíření kalendáře o závodní podnik na Salzburgringu. Dalším velice zajímavým faktem je rozšíření spolupráce s Rakouskou federací a tím i přizvání rakouských jezdců, díky kterým se rozrostou rošty všech startujících tříd.

Organizační tým ESET V4 Cupu by rád všem jezdcům a jejich týmům popřál mnoho štěstí a spoustu dobrých sportovních zážitků, které by měli i v roce 2014 potvrdit růst celé série, jakož i celkové úrovně středoevropské okruhové scény.

Důležité odkazy:
Časový harmonogram - link
Seznam přihlášených - link

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring

10. 9. Brno
24. 9. Cerklje (Twingo Cup)
8. 10. Most (Twingo Cup)

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Toth

D4+3500
Richard Chlad jr.

GTC
Josef Záruba

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki

F4
Václav Šafář

F4 Trophy
Filip Turek

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering

Cruze Cup
Pirmin Weixler