Kdo a kdy v Poznani

Kdo a kdy v Poznani

Již příští víkend (21.-23. června), nás čeká třetí závodní víkend ESET V4 Cupu jehož hostitelem bude jediná permanentní trať u našich severních sousedů, Tór Poznaň.

Časový harmonogram je rozložen klasicky do tří dnů. Dění začíná v pátek ráno volnými tréninky a jednotlivých tříd a celý program vyvrcholí nedělním vytrvalostním závodem, jehož start je naplánován na 17:50*.

* Česká a Slovenská federace protestovala proti startu vytrvalostního závodu v tomto pozdním čase. Polská strana protest přijala s tím, že finální stanovisko a případná úprava časového harmonogramu bude zveřejněna do pátku 14. června.

Harmonogram závodního víkendu v Poznani* (ke dni 11. června):

Pátek 21. června
10:05 - kvalifikace DIVIZE 4 -2000 ccm - 30 minut
10:40 - kvalifikace DIVIZE 4 +2000 ccm - 30 minut
14:55 - kvalifikace D2 + D3 - 30 minut

Sobota 22. června
11:30 - 1. závod DIVIZE 4 -2000 ccm - 25 minut + 1 kolo
12:25 - 1. závod DIVIZE 4 +2000 ccm - 25 minut + 1 kolo
19:10 - 1. závod D2 + D3 - 25 minut + 1 kolo

Neděle 23. června
8:50 - kvalifikace Endurance - 30 minut
9:25 - kvalifikace D2 + D3 - 30 minut
10:00 - kvalifikace DIVIZE 4 -2000 ccm - 30 minut
10:35 - kvalifikace DIVIZE 4 +2000 ccm - 30 minut

14:25 - 2. závod DIVIZE 4 -2000 ccm - 25 minut + 1 kolo
15:20 - 2. závod DIVIZE 4 +2000 ccm - 25 minut + 1 kolo
17:00 - 2. závod D2 + D3 - 25 minut + 1 kolo
17:50 - Endurance závod - 2 hodiny

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2018

27.–29. 4. Hungaroring
18.–20. 5. Red Bull Ring
4.–5. 8. Grobnik
17.–19. 8. Slovakia Ring
8.-9. 9. Brno
ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

ESET V4 Cup
Jakub Knoll (CZ/ENG)

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Tóth (CZ/ENG)

D4+3500
Richard Chlad jr. (CZ/ENG)

GTC
Josef Záruba (CZ/ENG)

Endurance

Robert Šenkýř (CZ/ENG)

F3
Sandro Zeller (CZ/DE)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki (CZ/ENG)

F4
Václav Šafář (CZ)

F4 Trophy
Filip Turek (CZ)

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering (CZ/DE)

ESET Tourenwagen Cup
Matthias Lodi (CZ/ENG)

Cruze Cup
Pirmin Weixler (CZ/ENG)

Twingo Cup
Matthias Lodi (CZ/ENG)