Jezdci se v Brně rozloučili se sezónou 2012

Jezdci se v Brně rozloučili se sezónou 2012

 

O uplynulém víkendu se na brněnském Masarykově okruhu uskutečnila každoroční pomyslná "tečka" za sezónou Mezinárodního mistrovství České republiky DIVIZE 3. Touto tečkou byl stejně jako v minulých letech exhibiční 60-ti minutový závod motokár, který se konal na tamní motokárové dráze. S jejími nástrahami se nejlépe vypořádali Radek Krakovič s Jaroslavem Sedláčkem, kteří měli po hodině svižného závodního tempa odjeto 107 okruhů.
 
Více než o závod samotný však šlo spíše o přátelské setkání a rozloučení se s uplynulým závodním rokem a tomu také odpovídala atmosféra, která panovala v průběhu celého dopoledne.
 
Na jezdce a jejich týmy nyní čeká dlouhá zimní přestávka, která bude trvat přesně 190 dní. Po té se všichni opět sejdou na maďarském Hungaroringu, kde se o víkendu 26. - 28. dubna uskuteční první dva závody sezóny 2013.
 
Výsledky posezónního motokárového závodu DIVIZE 3:
 
1. Radek Krakovič a Jaroslav Sedláček
2. Petr Trnka, Karel Kusý, Václav Šrubař
3. Ondra Šiška, Tomáš Chabr sen., Roman Pakandl
4. Antonín Sus, Silvestr Ulman, Lubomír Plaček
5. Tomáš Chabr jun. a Lukáš Hanžl

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring

10. 9. Brno
24. 9. Cerklje (Twingo Cup)
8. 10. Most (Twingo Cup)

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Toth

D4+3500
Richard Chlad jr.

GTC
Josef Záruba

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki

F4
Václav Šafář

F4 Trophy
Filip Turek

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering

Cruze Cup
Pirmin Weixler