ESET V4 Cup z Mostu nezmeškáte, bude i na celostátní stanici Nova Action

ESET V4 Cup z Mostu nezmeškáte, bude i na celostátní stanici Nova Action

To nejlepší z třetího podniku ESET MMSR na Autodromu Most můžete v nadcházejících dnech zhlédnout na televizních stanicích Nova Sport 1, Nova Sport 2 a poprvé i na celostátní Nova Action.

S televizí Nova byla dojednána změna názvu pořadu z Okruhy 2017 na ESET V4 Cup. Premiéra bezmála třicetiminutové reportáže z třetího podniku mezinárodního okruhového šampionátu v Mostě se uskuteční 23. 6. v 19:30 na stanici Nova Sport 1. V dalších dnech bude odvysíláno 17 repríz. Magazín bude následně zveřejněn na facebooku a youtube.

Přehled televizního vysílání – Most:

23. 6. 19:30 – Nova Sport 1
24. 6. 18:30 – Nova Sport 1
24. 6. 20:30 – Nova Sport 2
25. 6. 16:00 – Nova Sport 2
25. 6. 17:30 – Nova Sport 1
26. 6. 15:30 – Nova Sport 2
26. 6. 19:05 – Nova Sport 1
27. 6. 10:45 – Nova Sport 2
27. 6. 23:30 – Nova Sport 1
28. 6. 07:45 – Nova Action
28. 6. 14:30 – Nova Sport 1
28. 6. 19:00 – Nova Sport 2
29. 6. 10:00 – Nova Sport 2
30. 6. 00:05 – Nova Sport 1
30. 6. 19:30 – Nova Sport 2
2. 7. 4:20 – Nova Action
2. 7. 10:30 – Nova Sport 2

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring

10. 9. Brno
24. 9. Cerklje (Twingo Cup)
8. 10. Most (Twingo Cup)

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Toth

D4+3500
Richard Chlad jr.

GTC
Josef Záruba

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki

F4
Václav Šafář

F4 Trophy
Filip Turek

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering

Cruze Cup
Pirmin Weixler